Футбольні команди "Вікторія" та "Тростянець" зіграли перші матчі другої ліги внічию Facebook: fanatoly

Команди Сумщини дебютували у другій лізі. «Вікторія» з Миколаївки та футбольні клуби «Суми» і «Тростянець» зіграли перші матчі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. «Вікторія» та «Тростянець» розписали у гостях «мирові».

Футбольні команди "Вікторія" та "Тростянець" зіграли перші матчі другої ліги внічиюFacebook: fanatoly

У Маріуполі місцевий «Яруд» та «Вікторія» зіграли внічию. Гра завершилась з рахунком 3:3, а останній гол у матчі господарі (які у другому таймі грали у меншості) забили на останній хвилині основного часу матчу. У складі миколаївців у дебютній грі у професіоналах відзначились Вадим Шаврін, Андрій Нелін та Дмитро Гранкін.

«Тростянець» зіграв внічию – 1:1 – з футбольним клубом «Миколаїв». Андрій Сліпухін ударом з одинадцятиметрової позначки відкрив рахунок, у мат другому таймі миколаївці рахунок зрівняли.

• «Суми» на виїзді програли СК «Полтава». Полтавці забили сумчанам один «сухий» гол у першому таймі і два у другому.