Українка Костевич - четверта у фіналі Олімпіади-2020 зі стрільби з пістолета

Українка Костевич - четверта у фіналі Олімпіади-2020 зі стрільби з пістолета

Українка Костевич - четверта у фіналі Олімпіади-2020 зі стрільби з пістолета Bigmir.net

Це друге четверте місце України.

Спортсмени збірної України провели перший фінал під час другого змагального дня Олімпіади-2020 в Токіо. Першою до фіналу пробилася Олена Костевич, яка виконувала функції прапороносиці на церемонії відкриття.

Костевич виступає у кульовій стрільбі, для неї Ігри в Токіо - п'яті в кар'єрі. На попередніх Олімпідах вони виграла три медалі, серед яких одне "золото".

Читайте також: Стрілець Коростильов втратив шанс на першу медаль України на Олімпіаді-2020

Перше змагання Олени в Токіо-2020 - стрільба з пістолета з 10 метрів. Вона з сьомим результатом кваліфікувалася до фіналу, потрапивши у топ-8 найкращих.

Стрільбу у фіналі Костевич розпочала на рівні третьої-четвертої найкращої. На момент першого вибування (після 12 пострілів) - була на третьому місці.

За форматом змагань, у подальшому (уже після 12 пострілів) спортсмени роблять по два одиночних постріли - і вибуває ще хтось один. Костевич довгий час йшла третьою, ділила цю позицію.

Але 17-м пострілом (коли залишилися п'ять спортсменок) українка вистрелила на 8.7 бала - на один бал гірше, ніж найближчі суперниці. Відіграти цей гандикап за наступні три постріли Олена не змогла: вона вилетіла після 20-го пострілу, залишившись на четвертому місці.

Зрештою, "золото" дісталося представниці ОКР, "срібло" - Болгарії, а "бронза" - Китаю.

  • Стрільба з пневматичного пістолета. 10 м. Жінки. Результат
  1. Віталіна Бацагашкіна (ОКР) - 240.3 (олімпійський рекорд)
  2. Антоанета Костадінова - 239.4
  3. Ранксін Ян (Китай) - 218.0
  4. Олена Костевич (Україна) - 197.6

Що означає цей результат

  • Україна вдруге фінішує на четвертому місці на Олімпіаді-2020 - і вдруге в стрільбі. Перше четверте місце здобув Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.
  • Дві з трьох медалей Олімпіад Олена Костевич виграла саме у цій дисципліні - "золото" Афін-2004, "бронза" Лондона-2012.
  • На Олімпіаді в Токіо-2020 Костевич виступить ще в дисципліні стрільби з пневматичного пістолета з 25 метрів - у четвер, 29 липня.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу