Лувр та Галерея Уффіці позиваються до Pornhub через еротичний онлайн-гід музеями

Лувр та Галерея Уффіці позиваються до Pornhub через еротичний онлайн-гід музеями

Лувр та Галерея Уффіці позиваються до Pornhub через еротичний онлайн-гід музеями

Лувр та Галерея Уффіці подали позов на Pornhub через еротичний онлайн-гід , який нещодавно запустив цей потоковий сервіс. Музеї вимагають, щоб компанія видалила зі свого додатку репродукції картин, які виставлені в їхніх залах.

Інтерактивний проєкт "Show Me the Nudes" охоплює шість музеїв: Лувр і музей Орсе (Франція), Метрополітен-музей (США), Прадо (Іспанія), Галерея Уффіці (Італія) і Британський музей (Велика Британія).

Додаток дозволяє завантажити мапу картин, на яких є оголені тіла, та прослухати інформацію про ці твори мистецтва у виконанні порноактриси і посла бренду Pornhub Аси Акіра.

Для тих, хто не може потрапити до музею особисто, працює відеогід, який відтворює сцени з класичних шедеврів за участі порнозірок. Зокрема, до проєкту залучена італійська порноактриса Чиччоліна (справжнє ім’я – Ілона Шталлер) – вона зіграла Венеру у відеореконструкція картини Боттічеллі.

За словами представників Pornhub, таким чином вони хотіли допомогти музеям оговтатися після карантину. Проте їхній експеримент викликав негативну реакцію серед культурних установ, які вважають такий формат "сексуальною експлуатацією" світових шедеврів.

"В Італії Кодекс культурної спадщини передбачає, що для використання творів, що належать музею, у комерційних цілях, необхідно мати дозвіл, який це регулює та встановлює суму, яку потрібно сплатити. У цьому випадку цей дозвіл навряд чи був би виданий", – заявив представник Уффіці у коментарі виданню The Daily Beast.

Лувр та Галерея Уффіці подали позов на Pornhub через еротичний гід музеями

"Габріель д’Естре з сестрою"

Так само Лувр, де, зокрема, зберігається шедевр "Габріель д’Естре з сестрою" невідомого художника, якого на порносайті назвали "середньовічним скейтбордистом", подав позов та очікує, що роботи будуть відразу прибрані.

Pornhub на претензії музеїв поки що не відреагував.

Що відомо

  • Наприкінці 2020 року платіжна система Mastercard припинила співпрацю з Pornhub через контент з дітьми та насиллям. Visa також призупинила роботу до завершення власного розслідування.
  • Факти порушень були наведені у колонці New York Times, опублікованій 4 грудня. Автор, журналіст та лауреат Пулітцерівської премії Ніколас Кристоф, виявив, що на сайті публікується відео, яке зображує насилля над непритомними жінками та дівчатами, а також оголене тіло 14-річної дівчинки.
  • У червні 2021 року стало відомо, що 34 жінки подали судовий позов, звинувачуючи один із найпопулярніших порносайтів світу PornHub та його материнську компанію у розміщення відеозаписів за їхньої участі без попередньої згоди.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше