В Ізраїлі порушників самоізоляції притягатимуть до кримінальної відповідальності

В Ізраїлі порушників самоізоляції притягатимуть до кримінальної відповідальності

В Ізраїлі порушників самоізоляції притягатимуть до кримінальної відповідальності
. Associated Press

Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет доручив притягати до кримінальної відповідальності за порушення самоізоляції хворими на COVID-19.

Про це повідомила пресслужба глави уряду країни.

Зокрема, глава уряду доручив карати та піддавати судовому переслідуванню хворих на коронавірус громадян, які свідомо порушують умови самоізоляції.

"Наша мета полягає в тому, щоб встановити розумні принципи контролю, поряд з рішучим і дієвим припиненням порушень. Той, хто порушує обмеження, наражає на небезпеку своє здоров'я і здоров'я громадян Ізраїлю", — сказав Беннет.

Він також повідомив, що окрім контролю на місцях для перевірки фактичного перебування самоізольованих осіб будуть використовуватися технологічні засоби. Зокрема, це буде відбуватися шляхом відправлення текстового повідомлення з гіперпосиланням на їхні мобільні телефони. Коли особа натискатиме на посилання, інформація про її фізичне місце знаходження негайно надходитиме правоохоронцям.

Що відомо

  • З середини липня в Ізраїлі впровадили обов’язкову самоізоляцію для громадян, які приїжджають до країни, незалежно від наявності щеплення проти коронавірусу чи антитіл.
  • Уряд Ізраїлю відклав відкриття кордонів для вакцинованих туристів на серпень, хоча планувалося це зробити з 1 липня.
  • Ізраїль оголосив про скасування з 1 червня всіх карантинних обмежень для мешканців країни.
  • 18 квітня Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю скасувало припис про обов'язкове носіння захисних масок на вулицях у зв'язку зі зниженням рівня захворюваності на коронавірус.
  • Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок