Ізраїль відклав відкриття кордонів для вакцинованих туристів

Ізраїль відклав відкриття кордонів для вакцинованих туристів

Ізраїль відклав відкриття кордонів для вакцинованих туристів
. Associated Press

Уряд Ізраїлю вирішив перенести дати відкриття кордонів для вакцинованих туристів на серпень. За попереднім рішенням це повинно було статися 1 липня.

Як пише The Times Of Israel, рішення ухвалили у зв'язку з поширенням штаму коронавірусу "Дельта". Крім того, уряд збирається повторно ввести правило про обов'язкове носіння масок у приміщенні, якщо в середньому за тиждень число випадків захворювання перевищить 100 осіб.

Крім того, всі ізраїльтяни, що збираються за кордон, повинні будуть підписати декларацію із зобов'язанням не подорожувати до країн з високим рівнем епідемічної небезпеки.

За даними Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, наразі в середньому за тиждень щодня реєструється 94 нових випадки коронавірусу. В країні поки не побоюються четвертої хвилі пандемії, але карантинні вимоги все одно планують посилити.

Ізраїль залишається світовим лідером з вакцинації. Зараз в країні щеплять дітей і підлітків віком від 12 до 15 років.

Що відомо

  • Ізраїль оголосив про скасування з 1 червня всіх карантинних обмежень для мешканців країни.
  • 18 квітня Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю скасувало припис про обов'язкове носіння захисних масок на вулицях у зв'язку зі зниженням рівня захворюваності на коронавірус.
  • Ізраїль з 23 травня відкриє кордони для вакцинованих проти COVID-19 туристів. Проте вони мають пройти ще два ПЛР тести та тест на антитіла.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок