В Україні прищепили співробітників майже тисячі компаній. Як просувається вакцинація колективів

В Україні прищепили співробітників майже тисячі компаній. Як просувається вакцинація колективів

В Україні прищепили співробітників майже тисячі компаній. Як просувається вакцинація колективів
AP

Міністерство охорони здоров'я повідомило, що в Україні COVID-19 було щеплено 128 646 співробітників 954 компаній. Усього на щеплення вже записані 471 738 особи з 673 компаній.

Згідно з даними МОЗ, такою була статистика станом на 14 липня. Мобільні бригади щеплять організовані колективи, які мають понад 50 осіб.

"Наразі організовані колективи щеплюють вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Втім кількість медичного персоналу обмежена, тому щеплення організованих колективів відбуваються в порядку черговості за датою запису", — розповіли у відомстві.

Щоб прискорити цей процес, МОЗ пропонує компаніям подавати заявку на щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech. Зазначається, що навантаження на мобільні бригади, які працюють з цим препаратом, менше, тож "співробітники зможуть захиститися від COVID-19 значно раніше, ніж за загальною чергою".

Читайте також: Вакцинація колективів компаній: як підготуватися до приїзду мобільної бригади

Як залишити заявку

У МОЗ повідомили, що залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення організованого колективу можна за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19. Для цього в компанії мають призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації, який має скласти поіменний список охочих щепитися працівників.

Там додали, що коли підійде час щеплення колективу, регіональний координатор з вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.

Що відомо

  • В Україні розпочалася вакцинація проти COVID-19 компаній, які мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих щепитися.
  • Центр громадського здоров'я розповів, що щеплення організованих колективів відбуватиметься відповідно до етапів вакцинації, а дата приїзду мобільних бригад залежатиме від графіка постачання вакцини.
  • З 29 травня 2021 року в Україні запустили перші центри масової вакцинації населення проти COVID-19. Наразі вони працюють лише у вихідні дні. У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. Пріоритет надається літнім людям.
  • Перший відкрився у столичному Міжнародному виставковому центрі в Києві.
  • Народних депутатів та працівників Верховної ради почали щеплювати американською вакциною Pfizer проти COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок