"Вечірній кіносеанс на UA: КУЛЬТУРА" покаже фільми про відомих митців

"Вечірній кіносеанс на UA: КУЛЬТУРА" покаже фільми про відомих митців

"Вечірній кіносеанс на UA: КУЛЬТУРА" покаже фільми про відомих митців

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА запрошує на "Вечірній кіносеанс на UA: КУЛЬТУРА", де глядачі познайомляться з життям митців, які сколихнули світ своєю творчістю. Початок кінопоказів — щоп’ятниці о 23:05.

16 липня документальний фільм "Фріда. Слава життю" — про Фріду Кало, з одного боку, сміливу революціонерку, новаторку та ідеологиню сучасного фемінізму, з другого — тонку особистість, чиє існування більше нагадувало щохвилинну боротьбу за життя. Історія пам’ятає не так багато жінок з настільки разючою внутрішньою силою, яку мала Фріда Кало.

У супроводі акторки Азії Ардженто глядачі дізнаються про життя Фріди з унікальних першоджерел: її листів, щоденників та спогадів друзів і близьких художниці. Її творчість — це постійний пошук паралелей між стражданням і задоволенням, світлом і темрявою, сонцем і місяцем, смертю під час життя й воскресінням. І цей фатальний дуалізм, що супроводжував Фріду все життя, тепер нагадує про її страждання та відданість мистецтву в кожній картині.

23 липня стрічка "Макквін" допоможе по-новому розкрити особистість модельєра Олександра Макквіна крізь інтерв’ю з його найближчими людьми. Вони розповідають історію видатної людини, яка, окрім цього, була ще й фешн-дизайнером. Архівні зйомки з показів нових колекцій розкажуть історію Макквіна яскравіше за будь-які біографічні деталі.

30 липня документальний фільм "Караваджо: Форма темряви" занурить глядачів у життя і творчість однієї з найбільш суперечливих та загадкових постатей в історії мистецтва Мікеланджело Мерізі да Караваджо. 40 найвідоміших картин були відзняті в Мілані, Флоренції, Римі, Неаполі та Мальті, — це саме ті місця, для яких Караваджо їх створював, а також 15 музеїв, де ці твори можна побачити й сьогодні.

Караваджо був революційним художником, роботи якого залишаються актуальними й зараз. Цей фільм розповідає історію творів Караваджо, звертаючи особливу увагу на його життя, сповнене світла й тіні, контрастів та суперечностей, геніальності та бунту.

Дивіться лінійку програми "Вечірній кіносеанс на UA: КУЛЬТУРА" про життя і творчість митців щоп’ятниці о 23:05 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше