Три медалі та кілька рекордів. Як виступила збірна України на молодіжному Євро з легкої атлетики Фото: ДніпроОДА

Результати турніру.

Збірна України завершила виступи на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив в естонському Талліні. У вечірній сесії останнього змагального дня неділі, 1 липня, були розіграні 13 комплектів нагород.

Україні вдалося здобути нагороду в заключний день змагань на молодіжному Євро. Чоловіча команда виграла "бронзу" в естафеті 4х100 метри.

"Бронза" в чоловічій естафеті стала третьою медаллю для України на молодіжному чемпіонаті Європи. Ще дві нагороди українці виграли завдяки зусиллям Ярослави Магучіх (стрибки у висоту) та Михайла Кохана (метання молота).

Усі медалі України на молодіжному Євро з легкої атлетики

• "золото": Михайло Кохан (метання молота), Ярослава Магучіх (стрибки у висоту)
  • "бронза": Ерік Костриця, Андрій Васильєв, Кирило Приходько та Василь Макух (естафета 4х100 метри)

На молодіжному Євро Україна встановила два рекорди. Ярослава Магучіх, стрибнувши з результатом 2.00 метри, оновила рекорд молодіжного Євро. Крім того, Україна здобула історичну медаль саме в чоловічій естафеті на рівні молодіжного чемпіонату Європи.

Дивіться також: Історичний стрибок Ярослави Магучіх на молодіжному чемпіонаті Європи: відео

З трьома медалями збірна України посіла 12-е місце в медальному заліку молодіжного Євро. Перемогу в ньому здобула Італія, яка завдяки більшій кількості срібних медалей випередила Німеччину.

Топ-5 медального заліку молодіжного Євро з легкої атлетики

• 1. Італія: 6 "золото" + 5 "срібло" + 2 "бронза"
  • 2. Німеччина: 6+4+2
  • 3. Чехія: 4+1+0
  • 4. Іспанія: 3+7+5
  • 5. Франція: 3+6+8

...

• 12. Україна: 2+0+1

Результат збірної України - один із найгірших за кількістю медалей. Лише на молодіжному Євро в 2019 році українські легкоатлети здобули менше медалей - дві.

Найкращим виступом України на молодіжному Євро залишається 2017 рік. Тоді українці посіли четверте місце в медальному заліку.