Ярослава Магучіх з рекордним результатом виграла "золото" чемпіонату Європи U23 зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх з рекордним результатом виграла "золото" чемпіонату Європи U23 зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх з рекордним результатом виграла "золото" чемпіонату Європи U23 зі стрибків у висоту Associated Press

"Чемпіонський хет-трик" від Ярослави.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх - чемпіонка Європи до 23-х років! 19-річна спортсменка змогла не тільки виграти "золото", але й встановити новий рекорд чемпіонатів Європи U23!

Читайте також: Українець Кохан виграв "золото" Євро U23 з легкої атлетики та зібрав "чемпіонський хет-трик"

Магучіх приїхала на Євро у статусі головної претендентки на перемогу. Вона - лідерка світового сезону, яка стрибала 2.03 метра за тиждень до цього турніру. Крім неї, основними претендентками на медалі мали бути білоруска Каріна Демедік та шведка Майя Нільссон - ці дві спортсменки виконали олімпійський норматив (1.96 м) упродовж сезону.

Українка розпочала виступи з висоти 1.85 метра - взяла з першої спроби. Тоді стрибнула 1.89 метра - теж з першої спроби. Планку 1.89 м змогли взяти тільки чотири атлетки: крім Магучіх це зробили Демідік, Нільссон та словенка Лія Апостоловські.

Читайте також: Українська стрибунка у висоту Магучіх встановила найкращий результат сезону у світі: відео

Висоту 1.92 метра Магучіх вирішила пропустити, а ніхто з її суперниць не зміг з трьох спроб взяти цю планку. Відповідно, навіть без виходу в сектор Магучіх стала чемпіонкою Європи!

Уже в статусі переможниці турніру, Ярослава стрибнула 1.95 метра - з першої спроби! А тоді замовила висоту 2.00 метра - і теж підкорила її з першої спроби! Після цього вона припинила участь в турнірі.

2.00 м - новий рекорд чемпіонатів Європи U23, який тепер належить Ярославі Магучіх.

  • Чемпіонат Європи U23. Жінки. Результат
  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.00 м
  2. Майя Нільссон (Швеція) - 1.89 м
  3. Лія Апостоловські (Словенія) - 1.89 м
  4. Каріна Демедік (Білорусь) - 1.89 м

Що це означає

  • Ярослава Магучіх зібрала "чемпіонський хет-трик" на молодіжному рівні чемпіонатів Європи - U18 (2018), U20 (2019), U23 (2021). Їй лише 19 років.
  • Україна втретє поспіль виграла "золото" на Євро U23 з жіночих стрибків у висоту - попередні два турніри виграла Юлія Левченко.
  • Україна завоювала друге "золото" на Євро-2021 U23. Перше чемпіонство здобув Михайло Кохан.
Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів