Одеська мерія витратить мільйон на безглютенове та безлактозне харчування у школах

Одеська мерія витратить мільйон на безглютенове та безлактозне харчування у школах

Одеська мерія витратить мільйон на безглютенове та безлактозне харчування у школах
vgorode

Одеська міська рада планує витратити майже мільйон гривень на безлактозне та безглютенове харчування в міських закладах освіти на перше півріччя 2021 року. Про це стало відомо з системи публічних закупівель "Prozorro".

Чотири тендери з організації безлактозного та безглютенового харчування замовили профільні комунальні установи в різних районах міста на період з 1 вересня до 31 грудня 2021 року. Йдеться про школи, навчально-виховні центри та ліцеї Одеси.

Згідно з опублікованими документами, планують придбати другий сніданок для учнів – страву та напій, які не мають містити глютен та лактозу. Готуватиме сніданки компанія-переможець, яка має свої цеха з потрібними технологічним обладнанням. Крім того, фірма повинна мати власний автомобіль, аби готові страви розвозити по закладам освіти.

У першому півріччі 2021 року організація такого харчування розрахована на 183 учнів: 40 з них в Суворовському районі, 50 − в Київському, 45 − в Приморському та ще 48 − в Малиновському.

Безлактозне меню коштуватиме міськраді 235 тисяч 200 гривень для шкіл Малиновського району, 245 тисяч − для шкіл Київського району, 242 тисячі 550 гривень − для Приморського та 224 тисячі гривень − для Суворовського району.

Нагадаємо, з 1 вересня 2021 року учні 1-4 класів одеських шкіл зможуть харчуватися безглютеновими та безлактозними продуктами. Меню та вимоги щодо організації харчування розробляли в міськраді протягом року. Також освітяни консультувалися з алергологами.

Читайте також

  • В Одесі планують провести благоустрій навколо Ланжеронівської арки
  • Одеська музична академія заплатить за концертний рояль понад 6 млн грн
  • На проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грн
На початок