ВООЗ закликає держави світу зачекати з вакцинацією неповнолітніх

ВООЗ закликає держави світу зачекати з вакцинацією неповнолітніх

ВООЗ закликає держави світу зачекати з вакцинацією неповнолітніх
Марія Ван Керхове, фото АР

Всесвітня організація охорони здоров'я закликає країни світу відтермінувати щеплення проти COVID-19 для неповнолітніх.

Про це на брифінгу заявила експертка ВООЗ з імунізації Енн Ліндстранд.

За її словами, в умовах нерівномірного розподілу вакцин у світі, значно важливішим завданням, ніж вакцинація неповнолітніх, є захист медичних працівників та людей похилого віку.

"Набагато важливіше захистити від захворювання медичних працівників та людей похилого віку, ніж дітей, яким, скоріш за все, не загрожують серйозні наслідки захворювання", – наголосила Ліндстранд.

Як окремий приклад, представники навели вакцину Pfizer, яка наразі доступна в обмеженій кількості. У ВООЗ наголосили, що багатим країнам необхідно ділитися вакциною у рамках механізму COVAX або іншим шляхом направити її до бідніших країн, перш ніж починати вакцинування молодих людей.

Що відомо

  • Вчені Оксфордського університету повідомили, що вакцини проти COVID-19 від компаній Pfizer і AstraZeneca у понад 90% випадках здатні запобігти шпиталізації через зараження штамом "Дельта".
  • В Австралії почали клінічні випробування нового типу вакцини проти коронавірусу, яка буде вводитися за допомогою назального спрею.
  • За даними ВООЗ, уперше виявлений у Південній Америці штам COVID-19 під назвою Lambda розповсюдився вже 29 країнами.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок