Львівські акробати здобули бронзу на Чемпіонаті світу

У неділю, 4 липня, команда львівських акробатів виборола бронзу на Чемпіонаті світу у Швейцарії. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

У складі національної збірної за медалі змагалась і четвірка львівських акробатів у складі Юрія Савки, Тараса Яруша, Юрія Пуша та Станіслава Кукурудза.

У комбінованій вправі акробати вибороли бронзу. Як повідомили на Facebook Федерації гімнастики України, акробати отримали за комбіновану вправу 28.700 балів у кваліфікації і з 6 місця пройшли в фінал. У фіналі хлопці посіли 3 місце та вибороли бронзову медаль із результатом 28.600.

Тренує спортсменів Констянтин Кукурудза, а хореограф — Анжела Бойко. Хлопці вже неодноразово ставали призерами та переможцями престижних міжнародних турнірів. Цьогоріч у квітні саме вони завоювали Кубок світу.

Також на Всесвітніх змаганнях зі спортивної акробатики у п’ятірку найкращих увійшли вихованці Дрогобицької спортивнї школи Богдан Іваник і Анастасія Семенович.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону