"Коліно пішло назад". Захисник України Кривцов - про травму в матчі зі збірною Англії AP

Футболіст збірної України не зміг продовжити гру через серйозне пошкодження.

Збірна України завершила виступи на Євро чвертьфінальним матчем проти Англії. У ньому українські футболісти поступилися з рахунком 0:4.

На відміну від виступів на груповій стадії, у плей-оф збірна України перебудувалася та грала за схемою із трьома центральними захисниками. Завдяки цьому шанс зіграти отримав центрбек Сергій Кривцов - матчі групового етапу футболіст відсидів на лавці запасних.

Кривцов провів 120 хвилин в матчі зі Швецією та вийшов у старті на поєдинок проти Англії. Проте дограти його до кінця не зміг - на 35-й хвилині його замінив Віктор Циганков.

Після перерви збірна України пропустила три м'ячі після стандартних положень. А головний тренер української команди Андрій Шевченко визнав, що втрата Кривцова дала про себе знати.

Що сталося із Кривцовим?

Після закінчення турніру центральний захисник України дав інтерв'ю виданню "Фокус", у якому розповів деталі травми, якої зазнав проти Англії.

За словами футболіста, пошкодження є серйозним. У момент травми Кривцов відчув дискомфорт у коліні і саме тому не зміг продовжувати гру.

"Мені зробили МРТ, ми відразу після гри поїхали в клініку. Начебто зв'язки цілі, але питання, чому коліно набрякле. В Римі будемо зустрічатися з професором однієї з клінік, і виходячи з цього огляду, будемо визначатися, що робити далі. Я залишився в Римі, тому що сенсу летіти до Києва немає, якщо потрібна якась операція, то її можна буде зробити тут", - сказав Кривцов.

"У момент травми я відчув неприємне відчуття, що коліно "пішло" назад. А потім відчув якусь нестабільність в суглобі. Ніякого сильного болю не було, але було відчуття різкого дискомфорту - коліно відразу опухло".

30-річний Кривцов - не єдиний футболіст, якого втратила Україна через травму. Перед цим українці не могли розраховувати на захисника Дениса Попова, вінгера Олександра Зубкова та форварда Артема Бєсєдіна. А в день матчу з Англією Україна втратила півзахисника Руслана Маліновського.

• За збірну України Кривцов провів 25 поєдинків, забитими м'ячами не відзначався.
  • У клубному сезоні 2020/21 Кривцов, виступаючи за "Шахтар", провів 18 поєдинків (1 гол).
  • Україна на Євро-2020 досягла історичного результату - уперше в історії вона зіграла в чвертьфіналі чемпіонату Європи.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика