5 матчів без пропущених голів. Англія повторила рекорд Євро після перемоги над Україною AP

Та повторила власний найкращий результат на турнірі.

Збірна Англії вийшла у півфінал чемпіонату Європи-2020. Команда Гарета Саутгейта завдала поразки у чвертьфіналі Україні з розгромним рахунком 0:4.

Англія виграла п'ятий матч, не пропустивши жодного м'яча. А також забила стільки ж Україні, скільки у чотирьох попередніх поєдинках - тепер в активі англійців вісім м'ячів на чемпіонаті Європи.

Завдяки перемозі над Україною, Англія повторила історичний рекорд чемпіонатів Європи. Лише одній збірній вдалося втримати свої ворота сухими стільки поєдинків.

На Євро-2012 збірна Іспанії пропустила всього один мяч - на старті турніру проти Італії (1:1). Після цього іспанці провели п'ять поспіль поєдинків, і в жодному з них, у тому числі у фіналі, не пропускали.

Англії вдалося повторити досягнення Іспанії у всіх поєдинках на Євро-2020. Якщо англійці не пропустять у півфіналі проти Данії, то стануть одноосібними володарями рекорду.

Які ще рекорди встановила Англія після перемоги над Україною

• Повторила історичний рекорд, вийшовши у півфінал. Англійцям загалом це вдавалося двічі - у 1968 та 1996 роках, і обидва рази не проходила у фінал.
  • Уперше в історії не пропускала впродовж семи матчів поспіль.
  • Уперше за 55 років забила у плей-оф міжнародних турнірів чотири та більше голів. Востаннє це вдавалося у матчі з Німеччиною у фіналі чемпіонату світу-1966.
  • Англія - єдина збірна в історії, яка забила три м'ячі в одному матчі завдяки удару головою.

• Середа, 7 липня. Півфінал Англія - Данія на Євро-2020.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт