Сформовані усі пари півфіналу Євро-2020: хто пройшов до цієї стадії

Сформовані усі пари півфіналу Євро-2020: хто пройшов до цієї стадії AP

Чотири найкращі збірні змагатимуться за перемогу в Лондоні.

Матч Україна - Англія закрив програму чвертьфіналів Євро-2020. Упродовж двох днів було зіграно чотири зустрічі, за результатами яких кількість команд-учасниць чемпіонату Європи скоротилася з восьми до чотирьох.

Україна програла Англії в останньому чвертьфіналі з розгромним рахунком. Відповідно після цього визначилися усі учасники півфіналу Євро-2020.

На відміну від матчів 1/8 фіналу, у чвертьфіналі лише одного разу команди визначали переможця в серії пенальті - збірна Іспанії обіграла Швейцарію. Решта матчів, включно з поєдинком Україна - Англія, визначали найкращу команду за підсумками 90 хвилин часу.

Усі результати 1/4 фіналу Євро-2020

На стадії 1/4 фіналу турнір, окрім збірної України, покинули Чехія та Швейцарія. А також Бельгія - півфіналіст чемпіонату світу-2018.

Натомість список учасників півфіналу, у порівнянні з Євро-2016, повністю оновився. Іспанія та Італія востаннє доходили до цієї стадії у 2012 році, склавши пару фіналістів. А ось Англія та Данія не були у півфіналі Євро з 1996 та 1992 року відповідно (данці у 1992-му стали переможцями чемпіонату Європи).

Матчі півфінальної стадії Євро-2020 відбудуться 6-7 липня. Обидва поєдинки прийматиме лондонський стадіон "Вемблі".

Усі пари 1/2 фіналу Євро-2020

• Іспанія - Італія (вівторок, 6 липня, 22:00, Лондон)
  • Данія - Англія (середа, 7 липня, 22:00, Лондон)

Відповідно у фіналі зіграють переможці пар Іспанія - Італія та Данія - Англія. Фінал Євро-2020 відбудеться у неділю, 11 липня.

Це перша стадія чемпіонату Європи, де в один день відбуватиметься лише один матч. А також перша, де поєдинки проходитимуть в одному місті - Лондоні (там відбудеться і фінал Євро-2020).

Що відомо про півфіналістів

• 3 команди раіше перемагали на чемпіонатах Європи: Іспанія (1964, 2008, 2012), Італія (1968) та Данія (1992).
  • Для Англії це третій вихід у півфінал Євро. До цього англійці грали на цій стадії у 1968 та 1996 роках.
  • Два півфіналісти (Іспанія та Данія) - команди, що посіли другі місця у своїх групах. Данія, до того ж, пройшла в плей-оф, вигравши лише один матч - у Росії в третьому турі.
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт