Україна з розгромним рахунком програла Англії в чвертьфіналі Євро-2020

Україна з розгромним рахунком програла Англії в чвертьфіналі Євро-2020 AP

Найбільша поразка українців на рівні чемпіонатів Європи.

Матч Україна - Англія закривав програму чвертьфіналів на чемпіонаті Європи-2020. Для обох команд це був особливий поєдинок: українці могли продовжити успіх та після дебютних виходів у плей-оф та чвертьфінал Євро потрапити і в півфінал. Англія ж могла уперше за 25 років вийти у півфінал чемпіонату Європи.

У 1/8 фіналу Англія вибила з турніру збірну Німеччини, вигравши з рахунком 2:0. А ось українці здолали в додатковий час Швецію.

Перед матчем з Англією збірна України зазнала кількох кадрових втрат. Зі шведами важку травму отримав форвард Артем Бєсєдін. А перед матчем у заявку команди не потрапив півзахисник Руслан Маліновський. Також у складі не опинилося ще одного хавбека Тараса Степаненка, який зіграв зі шведами з перших хвилин.

Замість Степаненка у склад України повернувся Віталій Миколенко. Англія також внесла кілька змін, випустивши Джейдона Санчо та прибравши одного захисника.

Уже на старті зустрічі Англія відкрила рахунок. Рахім Стерлінг віддав передачу на Гаррі Кейна, який забив перший м'яч Україні на четвертій хвилині.

Українці спробували відігратися після першого тайму, але Англія майже не давала таких можливостей. Хоча й англійці подвоїти перевагу до перерви не змогли.

Однак після перерви Англія забила ще три м'ячі Україні. На старті другого тайму Гаррі Магвайр подвоїв перевагу після стандартного положення, а через чотири хвилини після цього Кейн оформив дубль. Остаточний розгром України оформив Джордан Гендерсон, який вийшов на заміну та забив на 63-й хвилині.

Після того, як рахунок став 0:4, гра заспокоїлася. Україна намагалася забити хоча б один м'яч, проте Англія уп'яте поспіль на турнірі втримала ворота сухими. І завдала України найрозгромнішої поразки на міжнародних турнірах за 15 років.