Італія втримала перевагу над Бельгією та вийшла в півфінал Євро-2020

Італія втримала перевагу над Бельгією та вийшла в півфінал Євро-2020 AP Images

Сформована перша півфінальна пара.

Перший день 1/4 фіналу завершувався одним з центральних поєдинків - збірна Італії в Мюнхені грала проти збірної Бельгії. Обидві команди на турнірі виграла усі попередні матчі: три в групі, а також перемога в поєдинку 1/8 фіналу.

У першому раунді плей-оф бельгійці вибили чинних чемпіонів Європи (Португалія, 1:0), а італійці в овертаймі дотисли команду Австрії (2:1).

Востаннє команди зустрічалися між собою у 2016 році, у груповому етапі Євро: тоді Італія перемогла 2:0. П'ять років потому - перемога знову за збірною Італії.

У чвертьфінальному матчі було забито чотири голи, з них зараховано - три. Усі - в першому таймі матчу.

Італія забила двічі, але перед перервою Бельгія з пенальті скоротила різницю в рахунку - 2:1. Старт другого тайму залишився за італійцями, у подальшому бельгійці відтіснили суперника на їх половину поля та штурмували чужу штрафну, але безуспішно.

Матч так і закінчився - перемога Італії з рахунком 2:1. Італійці вийшли у свій перший півфінал міжнародного турніру з 2012 року. Бельгія вдруге поспіль вилетіла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи.

• Євро-2020. 1/4 фіналу. Результат

Італія - Бельгія 2:1

Голи: Барелла, 31, Інсіньє, 44 - Лукаку, 45+2 (пен)

• Збірна Італії в півфіналі гратиме проти команди Іспанії. Це буде рематч фіналу Євро-2012 - тоді саме італійці та іспанці розіграли турнір.
  • Ще два матчі 1/4 фіналу Євро-2020 відбудуться в суботу, 3 липня: Чехія зіграє проти Данії, а Україна проти Англії.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів