"Не спав до третьої ночі". Як родина Андрія Ярмоленка вболівала за збірну України

. ФОТО: Суспільне Чернігів

Батько на емоціях не спав до третьої ночі, а старший син дивився гру до останньої хвилини. Так родина капітана національної збірної Андрія Ярмоленка вболівала за збірну в матчі проти шведів. Збірна України вперше в історії вийшла до чвертьфіналу, здобувши перемогу над Швецією з рахунком 2:1. Андрій Ярмоленко в цій грі відзначився гольовою передачею.

Поки футболіст відновлювався після гри зі Швецією, його сини ганяли м’яча у Чернігові, на подвір’ї, де зростав капітан команди національної збірної. Микола Ярмоленко, батько Андрія Ярмоленка розповідає, восьмирічний онук Іван хоче теж стати футболістом.

«Я хочу стати таким, як батько, бо це було класно!»

«Не спав до третьої ночі» – як родина Андрія Ярмоленка вболівала за збірну України. ФОТО: Суспільне Чернігів

Матч проти шведів родина Ярмоленків дивилася до останньої хвилини. Молодший Данило на додатковому часі заснув, а ось старшому Івану було не до сну.

«На початку гри було важко. Я хвилювався. Ми повинні були виграти і прорватися вперед. Для мене цей матч був важким», – говорить Іван Ярмоленко, син Андрія Ярмоленка.

Збірна України відкрила рахунок на 27 хвилині гри, після передачі Андрія Ярмоленка гол у ворота шведів забив Олександр Зінченко.

На 43 хвилині рахунок шведи зрівняли. І вирішальний гол, який вивів збірну у чвертьфіналу забив Артем Довбик. Після гри батько Андрія Ярмоленка на емоціях не міг заснути до третьої години ночі.

«Бій не на життя, а на смерть. Вся Україна вболівала за наших хлопців. Кричали: «Україно, вперед! Ми переможемо!». Після гри телефонували багато друзів і вітали з перемогою. На емоціях я не спав половину ночі. До 3-ї години не міг заснути. Це радість, радість кожної людини, яка живе футболом і вболіває, адже там грає наш син», – каже Микола Ярмоленко батько Андрія Ярмоленка.

Поки національна збірна України готується до чвертьфіналу з Англією, його сини живуть у кімнаті батька, розповідає мама Андрія Ярмоленка Валентина.

«В нього такий характер, він такий настирний, не здається. Я пишаюся тим, що в мене такий син. Що він не здався, не зійшов на частині дороги».

Гра чвертьфіналу національної збірної з Англією відбудеться 3 липня, у суботу.

Два «золота», два «срібла» і «бронза» – чернігівські військові повернулися з «Ігор Нескорених»