Травма Артема Бєсєдіна: що відомо про стан форварда збірної України

Оновлено
Травма Артема Бєсєдіна: що відомо про стан форварда збірної України AP

Що відомо про стан форварда збірної України.

Збірна України з футболу перемогла команду Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020 з рахунком 2:1. Основний час завершився внічию (1:1), а вирішальний гол українці забили на 120+1 хвилині - відзначився нападник Артем Довбик.

24-річний Довбик лише на 106-й хвилині вийшов на поле, уже коли збірна України залишилася в грі без номінального нападника та грала у більшості.

Усе через те, що в першому екстратаймі швед Маркус Даніельссон у грубому підкаті завдав травми нападнику української команди, Артему Бєсєдіну. За фол Даніельссон отримав вилучення, а Бєсєдіна одразу замінили.

Артем Бєсєдін вийшов на поле на 91-й хвилині, але не зміг відіграти більше 10 хвилин через пошкодження.

• Епізод з фолом Даніельссона

Захисник Швеції зіграв спершу у м'яч, але його нога продовжила рух прямо і влучила точно у коліно українцеві. Бєсєдін одразу впав на газон, але зрештою зміг вийти з поля з допомогою лікарів (не наступаючи на ліву ногу).

Біля лінії поля до Бєсєдіна підійшов Андрій Шевченко, який одразу ж підбадьорив та обійняв гравця.

Саме Шевченко першим розповів про стан Бєсєдіна, одразу після матчу. Він назвав серйозним пошкодження футболіста.

"Стан Бєсєдіна? Не знаю, спитав лікарів. Сподіваюся, йому пощастить. Враховуючи біль, який у нього був, сподіваюся, нічого серйозного. Але, гадаю, що він все ж отримав серйозну травму", - сказав Шевченко в інтерв'ю "Футбол 1".

Утім, Андрій Шевченко не назвав більш конкретної інформації, оскільки футболіст ще не пройшов медичне обстеження.

Травма Артема БєсєдінаAP Images

Травма Артема Бєсєдіна

Зранку, уже після матчу, тренер воротарів збірної України Олександр Шовковський наголосив, що через пошкодження Бєсєдін покинув розташування команди та повернеться в Україну на медогляд.

"Бєсєдін змушений покинути розташування команди та повернутися в Київ, щоб пройти повний медогляд", - повідомив Шовковський.

Як повідомляє сайт УАФ, первинне обстеження Бєсєдіна показало ушкодження одразу кількох м’язів ноги. Також є підозра на ушкодження хрестоподібних зв‘язок. Точний час на відновлення Бєсєдіна визначить процедура МРТ, яку він пройде після повернення в Україну.

Оновлено. Бєсєдіну зробили процедуру МРТ. За словами головного лікаря "Динамо", у форварда зафіксовано часткове пошкодження задньої хрістоподібної зв'язки, часткове пошкодження внутрішньої та зовнішньої бокових зв'язок, а також перелом виростків стегнової кістки.

Попередньо Бєсєдіну не будуть робити операцію і планують лікувати травму консервативно. Термін відновлення після такої травми складає півроку.

Після матчу захисник Данієльссон, який і наніс травму Бєсєдіну, визнав свою помилку та наголосив, що вибачився перед українцем за фол. За словами шведського футболіста, його протест на полі проти червоної картки був пов'язаний із упевненістю у тому, що він грав першим на м'ячі.

"Переглянув ситуацію після матчу. Звісно, неприємно бачити такі фото. На полі, можливо, у мене було інше відчуття. Звернув увагу на нього, але не на те, що все було настільки серйозно. Зустрівся з українським гравцем та вибачився. Він прийняв мої вибачення, наскільки я зрозумів. Звісно, для нього це було важко, але відчувалося, що він вибачив мене", - наголосив швед.

• Матч проти Швеції став для Бєсєдіна третім на Євро-2020. В усіх трьох поєдинках він виходив на заміну і загально провів на полі 36 хвилин.
  • Артем Бєсєдін повернувся у футбол на початку 2021 року після року дискваліфікації, яку отримав за позитивну допінг-пробу.
  • У другій частині сезону форвард, виступаючи за "Динамо", забив шість м'ячів у 18 поєдинках у всіх турнірах.

Україна - Швеція: що відомо після матчу

Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт