Емоції футболістів України одразу після перемоги над Швецією в плей-оф Євро-2020: фото AP Images

Реакція футболістів в момент історичної події.

Збірна України з футболу уперше в історії пройшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи! Сталося це після перемоги над збірною Швеції з рахунком 2:1.

Переможний гол українці забили на 120+1 хвилині матчу, коли до серії пенальті залишалося трохи більше двох хвилин. Його автором став 24-річний форвард "Дніпра-1" Артем Довбик, для якого цей м'яч став першим у футболці збірної України.

Гравці збірної України одразу після забитого голу не стримували емоцій - Довбик за святкування без футболки отримав жовту картку.