Одеські спортсмени завоювали "срібло" на етапі Кубку світу зі стендової стрільби

Одеські спортсмени завоювали "срібло" на етапі Кубку світу зі стендової стрільби Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Одеські спортсмени Микола Мільчев та Ірина Маловічко стали срібними призерами етапу Кубку світу зі стендової стрільби, який триває в хорватському місті Осієк. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Там розповіли, що спортсмени перемогли у змішаній категорії змагань.

У кваліфікації одеські стрільці набрали в сумі 143 очки. Микола Мільчев розбив 73 мішені з 75-ти, Ірина Маловічко – 70. Таку ж кількість розбили і італійські спортсмени – Діана Басона та Габріеле Россетті, тож була призначена перестрілка, яку виграли українські спортсмени.

У фіналі збірна України поступилася збірній Чилі з рахунком 34:35.

В особистому турнірі володарка олімпійської ліцензії Ірина Маловічко показала результат високого міжнародного рівня – 116 із 125-ти, і була близькою до того, щоб потрапити у фінал. Однак їй не вистачило однієї розбитої мішені, щоб взяти участь в перестрілці за останню фінальну путівку на Олімпійські ігри.