Спортсмени з Одеси завоювали три "золота" Кубку України зі стендової стрільби

Одеські спортсмени завоювали три золоті медалі на Кубку України пам’яті заслуженого майстра спорту Дмитра Монакова зі стендової стрільби. Про таке розповіли в пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Переможницею змагань на круглому стенді стала Ірина Маловічко, яка випередила одеську спортсменку Вікторію Науменко на 5 балів: 144 проти 139. Ще одна одеситка – Вероніка Мільчева посіла 4 місце.

У змаганнях серед чоловіків переміг Іван Лоік, який набрав 164 бали та в заключній серії випередив Георгія Іпатова з Києва.

Крім того збірна Одеської області у складі Івана Лоіка, Сергія Запорожченка та Олексія Науменка здобула перемогу в командному турнірі – 328 балів.