Одеські спортсмени завоювали 8 медалей на чемпіонаті України зі стрільби

Одеські спортсмени завоювали 8 медалей на чемпіонаті України зі стрільби Фото: НОК

Спортсмени з Одеси завоювали вісім медалей у першому турі чемпіонату України зі стендової стрільби, що відбувся в Новій Долині. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Там розповіли, що в змаганні зі стрільби серед жінок перемогла Ірина Маловічко. "Срібло" виборола ще одна одеська спортсменка — Вікторія Науменко. Серед юніорок призеркою стала Мілана Грачова, на змаганні вона посіла третє місце.

Одеські спортсмени завоювали 8 медалей на чемпіонаті України зі стрільбиФото: НОК

"Бронзу" у змаганні чоловіків виборов Іван Лоік — 163 бали. У кваліфікації він розбив 116 мішеней зі 125, у фіналі — 47 з 50.

У змішаній командній категорії збірна Одеської області посіла друге місце. У складі команди виступали Ірина Маловічко, Іван Лоік, Олексій Науменко та Юрій Шептицький.

Нагадаємо, призерами в стартовий день першого туру чемпіонату України стали три дуети одеських спортсменів: Олексій та Вікторія Науменко, Іван Лоік і Вероніка Мільчева та Юрій Шептицький й Ірина Маловічко.