Білоруський опозиційний портал Tut.by видалив дописи в соцмережах і на сайті за останні півтора року на вимогу влади.
Про це повідомляє телеграм-канал Tut.by.
"Читачі багато запитують, куди зникли публікації за 2020 і перші півроку 2021. Ми видалили публікації через справу про "екстремізм" наших соцмереж і сайту. Ми зробили це для безпеки наших читачів і співробітників", – зазначили представники інфоресурсу.
Попри видалення постів, а також зникнення мітки офіційної верифікації телеграм-каналу, представники Tut.by запевнили, що акаунти ресурсу в соцмережах залишаються під контролем редакції.
Що відомо
- 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента, які ні опозиція, ні міжнародна спільнота не визнали вільними та справедливими. За офіційними результатами, чинний президент Олександр Лукашенко має 80,08% голосів, його головна конкурентка Світлана Тихановська – 10,09%.
- Відтоді в Білорусі тривають щоденні протести, включно зі страйками на деяких державних підприємствах. Під час їхнього придушення були затримані тисячі людей, загинуло щонайменше троє.
- МВС Білорусі створило базу даних учасників акцій протесту проти Лукашенка.
- 23 вересня Лукашенка у Палаці незалежності в Мінську офіційно проголосили президентом. Церемонія інавгурації була таємною, інформація про неї розголошувалася.
- Білоруська влада висунула Члену президії Координаційної влади опозиції Білорусі Марії Колесніковій остаточне звинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу. Їй загрожує до 12 років ув’язнення.
- Білоруського військового засудили до 18 років колонії через фото для Telegram-каналу.
- Лукашенко підписав закон, який дозволяє застосовувати бойову техніку проти демонстрантів.
- Білоруські силовики заблокували сайт TUT.by та арештували 13 співробітників.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!