Як стати співавтором Любка Дереша, Ірени Карпи та Сашка Лірника: розваги "Книжкового Арсеналу"

Як стати співавтором Любка Дереша, Ірени Карпи та Сашка Лірника: розваги "Книжкового Арсеналу"

Як стати співавтором Любка Дереша, Ірени Карпи та Сашка Лірника: розваги "Книжкового Арсеналу"
.

У Києві завершується 10-й фестиваль "Книжковий Арсенал", який стартував 23 червня. Ведуча Суспільного Анна Тульєва разом з оператором Жекою Руденком відвідали захід та поцікавились, як можна стати співавтором книги з письменниками Іреною Карпою, Любком Дерешем та казкарем Сашком Лірником.

Йдеться про проєкт "Ти автор". Його основою є триметрова інтерактивна інсталяція у вигляді книжки, яку встановили на території фестивалю. Обираючи 16 варіантів розвитку подій, кожен охочий може написати свою новелу, обрати назву і навіть дизайн обкладинки. Створити книжку можна й онлайн у співавторстві з Карпою, Дерешем та Сашком Лірником.

"Це дуже класний челендж. Всі історії починаються однаково і потім розгалужуються. Це неймовірна магія тексту, коли з одних вихідних даних, виходять різні варіанти. Мені дуже цікаво було взяти у цьому (проекті) участь", — розповіла Карпа.

Учасником цього проєкту став й ведучий "Ранку на Суспільному" Віктор Дяченко.

Читай також: Що купити на "Книжковому Арсеналі": десятка головних новинок фестивалю

Що відомо

  • З 23 по 27 червня в Києві відбувся десятий "Книжковий Арсенал", на якому крім знайомства з письменниками та купівлі книг можна було прослухати освітні лекції, провести час на концертах академічної музики та переглянути фільм.
  • "Книжковий Арсенал" вшосте обрав переможців конкурсу "Найкращий книжковий дизайн-2021". Гран-Прі конкурсу отримала творча майстерня "Аґрафка" за книжку "Куди і звідки" від Видавництва Старого Лева. Ця ж книжка Романи Романишин та Андрій Лесів також перемогла у номінації "Дитяча книга".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок