Міносвіти назвало мінімальні прохідні бали для вступу до ВНЗ

Міносвіти назвало мінімальні прохідні бали для вступу до ВНЗ

Інфографіка
Міносвіти назвало мінімальні прохідні бали для вступу до ВНЗ
АР

Міністерство освіти та науки опублікувало відеороз'яснення того, які прохідні бали потрібні для вступу до вищих навчальних закладів під час вступної кампанії-2021.

Так, у МОН розповіли, що для того, аби мати можливість брати участь у конкурсі на бюджет, вступникам необхідно буде отримати конкурсний бал мінімум у 125 балів.

Крім того, як і у 2020 році, на низку спеціальностей встановлено додаткові мінімальні прохідні бали. Для вступу на бюджет чи контракт для здобуття молодшого бакалавра, бакалавра галузей знань 08 "Право", 28 "Публічне управління та адміністрування", 29 "Міжнародні відносини" мінімальний конкурсний бал становить 140 балів.

Інфографіка
Інфографіка. МОН

Міністерство повідомило, що для вступу на бюджет чи контракт для здобуття магістра за спеціальністю 226 "Фармація, промислова фармація" потрібно набрати конкурсний бал щонайменше 130.

У відомстві зазначили, що залишилися й обмеження щодо мінімальних значень кількості балів з другого та третього предметів ЗНО не менше ніж 150 балів для спеціальностей 221 "Стоматологія", 222 "Медицина", 228 "Педіатрія". Однак цього року таке обмеження не стосуватиметься вступників із конкурсним балом вище ніж 175.

Що відомо

  • В Україні 21 травня розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021. У першому тестуванні з хімії взяли участь 9885 осіб, що становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих.
  • У Міносвіти повідомили, що додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування у 2021 році відбудеться з 29 червня по 14 липня.
  • 18 травня в Україні завершилася реєстрація на додаткову сесію ЗНО.
  • Міністерство освіти та науки України опублікувало наказ про затвердження умов вступної кампанії на 2021 рік. Вона розпочнеться в липні, більшість абітурієнтів зможуть подати заяви через інтернет.
  • Міністерство освіти та науки оприлюднило покрокову інструкцію для вступників, які проживали та навчалися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей або населених пунктів на лінії зіткнення.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок