Брітні Спірс вперше публічно виступила проти опіки батька: "Я хочу повернути своє життя"

Брітні Спірс вперше публічно виступила проти опіки батька: "Я хочу повернути своє життя"

Брітні Спірс вперше публічно виступила проти опіки батька: "Я хочу повернути своє життя" Інстаграм співачки

Американська попзірка Брітні Спірс вперше публічно виступила проти свого опікуна під час засідання суду в Лос-Анджелесі. Вона заявила, що батько контролював її життя на 100 тисяч відсотків – не дозволяв зробити перерву в роботі або завагітніти.

У своєму 20-хвилинному телефонному зверненні, яке транслювали в залі суду. Спірс назвала умови опікунства образливими.

"Я травмована, я просто хочу повернути своє життя", – заявила співачка.

Артистка вважає несправедливим, що її вважають достатньо здоровою, щоб гастролювати, співати та заробляти мільйони доларів, але не дають змоги вільно вирішувати власну долю та розпоряджатися власним тілом.

"Я працювала все своє життя. І заслуговую на два-три роки перерви", – сказала артистка, яка відмовилася від концертів після того, як торішній суд не підтримав її прохання скасувати договір опіки.

Брітні Спірс заявила, що вона мріє вийти заміж за свого бойфренда та народити дитину, проте тотальний контроль не дозволяє їй це зробити. Спірс звинуватила свого батька в тому, що він заборонив їй зняти протизаплідний пристрій, щоб вона могла завагітніти. Також вона вважає надмірним те дозування ліків під біполярного розладу, які їй призначили. Через них співачка весь час почувається сонною та дезорієнтованою.

За даними The New York Times, артистка висловлювала незгоду з рішеннями опікунів вже давно. Проте довгий час вона просто боялася не знала, що може оскаржити це в суді та просити про розірвання договору опіки.

Що відомо

  • Наразі опікунами співачки є її батько та особиста менеджерка. Джеймса Спірса призначили на цю роль у 2008 році. Після розлучення з танцюристом Кевіном Федерлайном артистка втратила опіку над дітьми, деякий час лікувалася від наркозалежності та психічних розладів і не могла нести відповідальність за свої вчинки та майно.
  • 19 серпня 2020 Спірз вже просила назавжди відсторонити її батька від опікунства. Тоді суд став на сторону Джеймса Спірса.
  • Цього року юристи Брітні Спірс звернулися з повторним проханням змінити опікуна попзірки. Адвокат співачки Семюел Інгем попросив провести засідання якомога швидше та дозволити Спірс звернутися безпосередньо до суду.
  • Про що саме збиралася говорити Спірс, було невідомо до останнього моменту.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше