30 матчів поспіль. Безпрограшна серія збірної Італії - серед найтриваліших в історії AP

Кому належить абсолютний рекорд.

Збірна Італії здобула перемогу в матчі проти Вельсу (1:0) у заключному третьому турі групи А. Перемога, яка дозволила італійцям повторити власне унікальне досягнення за безпрограшними серіями.

Італія, вигравши у Вельса, не лише учетверте в історії здобула максимум очок на груповій стадії Євро. Вона продовжила безпрограшну серію до 30 поєдинків.

Рекордна серія Італії розпочалася у вересні 2018-го - з нічийного результату проти України (1:1) у товариському матчі. З тих пір італійці виграли 25 матчів, а ще у п'яти - зіграли внічию. В усіх цих поєдинках команда грала під керівництвом Роберто Манчіні.

Цей результат збірної Італії - один із найкращих в її історії. Італійці мали безпрограшну серію у 30 матчів лише одного разу - у період з листопаду 1935-го по липень 1939-го. За цей час Італія встигла виграти чемпіонат світу у 1938-му.

Водночас, серія збірної Італії не є рекордною. Чотирьом командам вдавалося не програвати довший період часу, востаннє це змогла зробити Іспанія у період з 2007 по 2009 роки.

• 30: Італія (2018 - )

Побити власний рекорд та зрівнятися за рекордною серією Італія може вже у наступному матчі плей-оф. Там на неї очікує команда, що фінішує другою у групі С.

Перед заключним туром друге місце в групі С обіймає збірна України. Якщо українці не програють австрійцям у вирішальному поєдинку, то саме вони посядуть друге місце.

Відповідно, Італія, розпочавши безпрограшну серію матчем проти України, може оновити власний рекорд також у грі з українською збірною. Для цього італійцям достатньо не програти українцям в основний час.

Якщо ж Італія виграє на турнірі, то перебуватиме в одному кроці до повторення рекордів Бразилії та Іспанії. Потенційна перемога у фіналі стане для італійців 34-ю.

• Субота, 26 червня. Матч Італії проти другої команди групи С в 1/8 фіналу Євро-2020.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика