Суддю, який оголосив перший вирок Стерненку, відвели від справи про покривання наркоточок

Суддю, який оголосив перший вирок Стерненку, відвели від справи про покривання наркоточок

Ексклюзивно
Суддю, який оголосив перший вирок Стерненку, відвели від справи про покривання наркоточок
УСІ, Watchers

Колегія Приморського районного суду задовольнила клопотання адвоката Вадима Оксюти про відвід судді Віктора Попревича в справі про можливе "кришування" Сергієм Стерненком наркоточок в Одесі. Про таке Суспільному розповіли сам Стеренко.

За його словами, заяву оголошував адвокат, однак Стерненко її доповнював, тому це узгоджена позиція сторони захисту. Причин для цього, на думку фігуранта справи, було декілька.

"Основна причина полягає в тому, що вирок судді Попревича по іншій справі щодо так званого викрадення Щербича було скасовано судом апеляційної інстанції. Судом прямо в ухвалі зазначено, що Попревич був упереджений та вигадав покази одного зі свідків, якого не допитували в судовому засіданні. Друга підстава – щодо його політичних поглядів. Це загальновідома інформація: біля свого під’їзду він ставив бюсти Леніну та Сталіну. Це, м’яко кажучи, дуже сильно суперечить моїм переконанням", – зазначив Стерненко.

Суддю, який оголосив перший вирок Стерненку, відвели від справи про покривання наркоточок
Віктор Попревич. Пушкінська

Крім того раніше Віктор Попревич сам запитував у Вадима Оксюти, чи не планує сторона захисту його відвести, розповів колишній очільник одеського осередку "Правого сектору".

"Якщо він вважає, що є підстави, які викликають сумніви в його неупередженості, він мав взяти самовідвід. Але цього не зробив. Тому його заявили ми, аби цей «сталініст» мене не судив", – додав Стерненко.

Читайте також: "Кришування" наркотиків: що відомо про ще одну справу Сергія Стерненка

Натомість адвокат підозрюваного Вадим Оксюта у коментарі Суспільному наголосив, що сторона захисту не буде клопотати про новий розгляд справи із новим суддею, оскільки "не планують затягувати її розгляд". Таке рішення може прийняти і сам суддя, додав Оксюта. Однак, на думку захисника, справа "не настільки складна, аби повторно її досліджувати".

Коли саме відбудеться наступне засідання вже із новим суддею, ані адвокат, ані Стерненко не знають.

Нагадаємо, згідно з матеріалами справи, у 2014 році представники одеської мережі "Поплавок", де торгували наркотиками, вирішили зв’язатись з "Правим сектором" аби "домовитися про співпрацю" і заручитись підтримкою громадської організації, оскільки організація публічно боролася проти продажу наркотиків в Одесі.

Організатори схеми начебто зустрілися з самим Стерненко та домовилися про "кришування", де за за кожну з восьми торгових точок, у яких здійснюється збут психотропів, необхідно було платити тисячу доларів щомісячно. Про хід данної справи можно прочитати тут.

Читайте також

  • Резонансні справи та незадеклароване майно: що відомо про суддю, який оголосив вирок Стерненку
  • Сергія Стерненка ув'язнили на 7 років за викрадення людини та зберігання зброї
  • Суд дав Стерненку умовний термін: вирок у справі "300 гривень" скасували

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок