Перейти до основного змісту
Кабмін пропонує виділити додаткові 1,4 млрд гривень на закупівлю вакцин і боротьбу з COVID-19

Кабмін пропонує виділити додаткові 1,4 млрд гривень на закупівлю вакцин і боротьбу з COVID-19

Кабмін пропонує виділити додаткові 1,4 млрд гривень на закупівлю вакцин і боротьбу з COVID-19
.

Кабінет міністрів під час засідання 16 червня схвалив законопроєкт про виділення додаткових 1,4 млрд гривень до спеціального фонду боротьби з коронавірусом. Кошти планується залучити з розмитнення автомобілів на "єврономерах".

Про це повідомив у Telegram-каналі прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд пропонуватиме Верховній раді виділити додаткові 1,4 млрд грн на програму боротьби з коронавірусом та зокрема на закупівлю вакцин. Сьогодні ми схвалили відповідний законопроєкт, щоб уникнути надалі проблем із фінансуванням", — написав прем'єр.

За його словами, загалом в України є домовленості на постачання понад 40 млн доз вже цього року. Водночас частина цих поставок "вже оплачена", а по іншій частині "вносяться аванси".

Читайте також: З 15 червня в Україні розпочинає діяти пільгове розмитнення "євроблях": що варто знати

"Додаткові 1,4 млрд грн будуть спрямовані в спеціальний фонд бюджету від розмитнення автомобілів на єврономерах. Вчора почав діяти відповідний порядок пільгового розмитнення. Ті, хто ним скористаються, будуть чітко розуміти, що ці кошти пішли на боротьбу з пандемією", — пояснив глава Кабміну.

Що відомо

  • 16 червня стало відомо, що уряд продовжить карантин до 31 серпня.
  • З 15 червня в Україні розпочинає діяти пільгове розмитнення "євроблях".
  • Станом на ранок 16 червня в Україні зафіксували 1045 нових випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, захворіли 46 дітей та 23 медпрацівники.
  • Уряд дозволив проведення масових заходів, зокрема у розважальних закладах, включаючи нічні клуби та заклади громадського харчування. Ресторани й кафе відтепер можуть працювати цілодобово.
  • Кабінет міністрів дозволив українцям та іноземним громадянам під час в'їзду (повернення) на територію України надавати ПЛР-тест, тест на антиген або документ про вакцинацію.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
  • Усі області України за показниками захворюваності на COVID-19 перебувають у зеленій карантинній зоні не лише за національними, але й за критеріями Європейського Союзу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня
Вибір редакції
На початок