На Полтавщині знову працюють центри масової вакцинації від коронавірусу

На Полтавщині знову працюють центри масової вакцинації від коронавірусу

На Полтавщині знову працюють центри масової вакцинації від коронавірусу
Суспільне Полтава

12 та 13 червня на Полтавщині працюватимуть центри масової вакцинації. У них щепитися від коронавірусу зможуть усі охочі. Таких центрі, як і 5 та 6 червня, буде п’ять, повідомила відповідальна за проведення вакцинації на Полтавщині Ольга Бастаногова.

Зранку 12 червня центри масової вакцинації запрацювали у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях. Діють вони на базі тих же закладів, що і минулими вихідними.

Графіка: де розташовані центри масової вакцинації у Полтаві
Графіка: де розташовані центри масової вакцинації у Полтаві. Суспільне Полтава

Центри вакцинації працюватимуть з 8:00 до 17:00. Однак, щеплять усіх, хто займе чергу. Про це Суспільному повідомила відповідальна за проведення вакцинації на Полтавщині Ольга Бастаногова. Попереднього запису для вакцинації не влаштовуватимуть, бо складно зареєструвати значну кількість людей, каже Ольга Бастаногова. Тому охочі вакцинуватися повинні займати місце у черзі біля самих центрів.

Щеплення роблять препаратом «CoronaVac». У Полтаву та Кременчук привезуть по тисячі доз вакцини на кожен із двох днів, а в Миргород, Лубни та Горішні Плавні – по 300. Загалом 12 та 13 червня зможуть щепити 5 800 жителів Полтавщини, повідомила Ольга Бастаногова.

Що відомо:

  • Вперше у регіоні п’ять тимчасових центрів масової вакцинації працювали5 та 6 червня.
  • У перші два дні роботи у таких центрах щепили 3 650 людей;
  • В Україні перші центри вакцинації проти коронавірусу запрацювали 29 травня у Львові та Києві;
  • Уперше на Полтавщину вакцину від коронавірусу доставили24 лютого. Це був препарат «CoviShield». Саму ж вакцинацію в області почали 25 лютого. Тоді медпрацівників щеплювали у Полтаві.
  • Першим в області щепили працівника обласної інфекційної лікарні Романа Пономаренка.
На початок