Кінопремія "Золота Дзиґа" назвала фільм-лауреат глядацьких симпатій

Кінопремія "Золота Дзиґа" назвала фільм-лауреат глядацьких симпатій

Кінопремія "Золота Дзиґа" назвала фільм-лауреат глядацьких симпатій Кадр з фільму

П'ята національна кінопремія "Золота Дзиґа" назвала лауреата глядацьких симпатій. Це фільм "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” режисера-дебютанта Міши Кострова.

Онлайн-голосування за найкращий фільм тривало впродовж місяця. Переможцем стала стрічка, яка набрала найбільшу кількість голосів.

"Премія глядацьких симпатій" не просто нагорода в межах Кінопремії "Золота Дзиґа". Це певний зріз інтересів та уподобань глядача, а також показник ефективності промокампанії кожної стрічки. Цьогоріч ми побачили, що глядачі не просто готові дивитися українське кіно. Вони вболівають за нього, пишаються ним та радіють перемогам. Це і є підтвердженням того, що кіно завжди знайде свого глядача, навіть у непрості для індустрії часи", – зазначила виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Всього на "Премію глядацьких симпатій" претендувало 26 фільмів, що стало рекордною кількістю номінантів на цю нагороду в історії "Золотої Дзиґи". Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів у всіх 23 номінаціях відбудеться 12 червня.

Що відомо

  • Сімейна казка "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" знята за мотивами твору Сашка Лірника "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід". Творча команда фільму перемогла на десятому пітчингу Держкіно та отримала від держави фінансування на зйомки картини.
  • У центрі сюжету – хоробрий козак на ім’я Семен, який не боявся навіть чорта лисого. Але вся його майстерність втрачає вагу, коли йому доводиться змагатися зі справжнім Дияволом. Семен потрапляє на той світ і має зробити все, аби не затриматися у пеклі.
  • Зйомки відбувалися в Україні, починаючи з березня 2018 року.
  • У головних ролях: Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Володимир Задніпровський, Діана Розовлян, Арам Арзуманя.

Читайте також

Наталка Ворожбит отримала "Золоту Дзиґу" в номінації "Відкриття року"

Роман Балаян отримає почесну нагороду "Золота дзиґа" за внесок в українське кіно

Премія "Золота дзиґа-2021" оголосила короткий список номінантів

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше