Премія "Золота дзиґа-2021" оголосила короткий список номінантів

Премія "Золота дзиґа-2021" оголосила короткий список номінантів

Премія "Золота дзиґа-2021" оголосила короткий список номінантів УНІАН

Сьогодні на сторінці Української кіноакадемії оголосили короткий список номінантів премії "Золота дзиґа". Сама церемонія відбудеться 3 травня.

"Найкращий фільм":

  • "Атлантида"
  • "Земля блакитна, ніби апельсин"
  • "Погані дороги"
  • "Толока"
  • "Черкаси"

"Найкраща режисерська робота” (Премія ім. Ю. Г. Іллєнка):

  • Васянович Валентин ("Атлантида")
  • Ворожбит Наталія ("Погані дороги")
  • Іллєнко Михайло("Толока")

"Найкраща жіноча роль":

  • Клімова Марина ("Погані дороги")
  • Кошкіна Марина ("Забуті")
  • Сахно Іванна ("Пік страху")
  • Черкашина Оксана ("Погані дороги")

"Найкраща чоловіча роль":

  • Кулінич Юрій ("Погані дороги")
  • Ламах Євген ("Черкаси")
  • Римарук Андрій ("Атлантида")

"Найкраща жіноча роль другого плану":

  • Ірма Вітовська-Ванца ("Казка старого мельника")
  • Вороніна Оксана ("Погані дороги")
  • Матросова Юлія ("Погані дороги")

"Найкраща чоловіча роль другого плану":

  • Колтовський Ігор ("Погані дороги")
  • Примогенов Олег ("Толока")
  • Сова Дмитро ("Черкаси")
  • Соловйов Сергій ("Погані дороги")
  • Хом'як Дмитро ("Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану")

"Найкращий сценарій":

  • Васянович Валентин ("Атлантида")
  • Ворожбит Наталка ("Погані дороги")
  • Іллєнко Михайло ("Толока")

"Найкраща операторська робота":

  • Васянович Валентин ("Атлантида")
  • Іванов Володимир ("Погані дороги")
  • Цвєтков Слава ("Земля блакитна, ніби апельсин")

"Найкращий монтаж":

  • Банніков Іван ("Земля блакитна, ніби апельсин")
  • Васянович Валентин ("Атлантида"
  • Чорний Олександр ("Погані дороги")

"Найкращі візуальні ефекти":

  • Москаленко Олексій ("Атлантида")
  • Москаленко Олексій ("Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану")
  • Сушильников Артем ("Пік страху")
  • Толмачов Станіслав ("Толока")

"Найкращий повнометражний документальний фільм":

  • "Зарваниця"
  • "Земля блакитна, ніби апельсин"
  • "ЮКІ - Історія перемоги вільних Українців"

"Найкращий короткометражний ігровий фільм" (Премія ім. Ю. А. Мінзянова):

  • "Бульмастиф"
  • "ІНО"
  • "Схрон"
  • "Найкращий короткометражний анімаційний фільм":
  • "Історія України за 5 хвилин"
  • "Прізвище в кишені"
  • "Риска"

"Найкращий ігровий серіал" (цьогоріч втручатиметься вперше):

  • "І будуть люди"
  • "Козаки"
  • "Абсолютно брехлива історія"
  • "Zалежні. Перші ластівки"
  • "Спіймати Кайдаша"

"Найкраща робота художника-постановника":

  • Адамович Роман, Кіщук Микола ("Толока")
  • Одуденко Владлен ("Атлантида")
  • Пшеничникова Марина ("Погані дороги")
  • Тодоратьєва Діана ("Безславні кріпаки")

"Найкращий дизайн костюмів":

  • Отенко Галина, Керо Марія ("Толока")
  • Стєпанєєва Наталя ("Безславні кріпаки")
  • Шеремета Кароліна ("Атлантида")
  • Яремій Андрій ("Погані дороги")

"Найкращий грим":

  • Лукашенко Ганна ("Атлантида")
  • Мамедова Ельвіра ("Погані дороги")
  • Петровська Марія ("Безславні кріпаки")

"Найкраща музика":

  • Байбаков Антон ("Черкаси")
  • Вишневський Роман ("Толока")
  • Гронський Володимир ("Передчуття")
  • Скорик Мирослав ("Тарас. Повернення")

"Найкраща пісня":

  • "Вільна", Тіна Кароль & Юлія Саніна ("Віддана")

Музика - Олександр Шкуркін, слова - Альона Савраненко

  • "Жовтий скотч", Юркеш ("Наші котики, або як ми полюбили лопати в умовах антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану")

Музика - Юрій Юрченко, слова - Максим Кривцов

  • "Пола-ла-ла", гурт Dakh Daughters, Софія Байбакова ("Віктор_Робот")

Музика - Антон Байбаков, слова - Марися Никітюк

  • "Танець рабів", Святослав Вакарчук ("Номери")

Музика - Мілош Єліч

"Найкращий звук":

  • Барба Ігор, Петер Борис ("В. Сильвестров")
  • Мостовий Артем ("Толока")
  • Степанський Сергій ("Атлантида")

Що відомо

Роман Балаян отримає почесну нагороду "Золота дзиґа" за внесок в українське кіно

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше