Чемпіонат України з легкої атлетики. Миколаївські спортсмени здобули медалі

Чемпіонат України з легкої атлетики. Миколаївські спортсмени здобули медалі pixabay

Миколаївські спортсмени здобули чотири медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді, який тривав з 8-го по 9-те червня у Бахмуті Донецької області. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

У бігу на дистанції 110 метрів з бар’єрами золото виборов Андрій Василевський. Також перше місце посіла естафетна четвірка: Ілля Ізбаш, Анатолій Щербунь, Андрій Василевський та Олександр Гук на дистанції 4х100 метрів.

У бігу на 400 метрів з бар’єрами бронзу здобула Вікторія Гринько. Також третє місце посіла жіноча естафетна четвірка у складі Катерини Неделіковської, Катерини Нікітіної, Поліни Гаценко та Вікторії Гринько на дистанції 4х400 метрів.

Загалом у змаганнях взяли участь 300 спортсменів з 24 областей та міста Києва.