Волинський спортсмен виборов "золото" на змаганнях із легкої атлетики

. Волинська ШВСМ

Спортсмен із Волині Ерік Костриця отримав першість на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді.

Фінал змагань відбувся 9 червня у місті Бахмуті Донецької області, – повідомили у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Волинянин із результатом 21.13 на дистанції 200 метрів обігнав донеччанина Кирила Приходька, який пробіг за 21.51 і посів друге місце. "Бронзову" нагороду отримав тернопільський легкоатлет Василь Макух із результатом 21.79.

Також Ерік Костриця здобув "срібло" у бігові на дистанції 100 метрів. Окрім того, волинська спортсменка Олена Хамаза на цих же зайняла друге місце з метання молота.

Волинська ШВСМ

Усього в змаганнях взяли участь понад 300 учасників із 24 областей України.

Бахмутівська міськрада

Нагадаємо, у травні Ерік Костриця на чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувся в Луцьку, серед пів тисячі спортсменів посів третє місце в бігові на 200 метрів.