Футбольний клуб "Агробізнес" Волочиськ втратив шанс на вихід в УПЛ

Футбольний клуб "Агробізнес" Волочиськ втратив шанс на вихід в УПЛ Фото: ФК Агробізнес

Футбольний клуб "Агробізнес" Волочиськ після поразки у Тернополі в матчі з місцевою командою втратив шанс на підвищення у класі та вихід в Прем'єр-лігу. Після матчу підопічні Чижевського спустилися на п'яту сходинку турнірної таблиці відстаючи від виходу в УПЛ на 5 залікових очок.

Матч проти "Ниви" відбувся у Тернополі, на стадіоні де раніше "Агробізнес" у півфіналі Кубка України програв київському "Динамо".

Гравці "Агробізнесу" з перших хвилин почали контролювати м'яч. На початку гри гравцям вдалося створити один гострий момент, але реалізація підвела.

На 8 хвилині гравцю "Агробізнесу" вдалося забити гол, але у свої ворота. Після навісу з кутового на дальню штангу гравцю "Ниви" вдалося скинути м'яч у боротьбу. Після рикошету захисникам е вдалося вибити м'яч у небезпечній ситуації. У результаті гравець "Ниви" роблячи простріл з лівого кута потрапив у ногу гравцю "Агробізнесу", від якого м'яч потрапив у ворота.

Надалі гості почали тиснути на ворота гравців "Ниви", тернополяни інколи створювали контратаки, але реалізації гравцям двох команд не вистачило у жодному моменті.

Фінальний рахунок матчу 1:0.

У Першій-лізі командам залишилося зіграти лише по одному матчу. Вихід в УПЛ собі гарантували: "Верес", "Чорноморець" та "Металіст 1925". "Агробізнес" будучи лідером турнірної таблиці за результатами першої частини сезону, наразі, зможе поборотися тільки за четверту сходинку Першої-ліги.

• Футбольний клуб "Агробізнес" на домашньому стадіоні "Юність" за два матчі до завершення сезону Першої ліги поступився команді з Дніпропетровської області "ВПК-Агро". Матч завершився з рахунком 1:2.
  • Футбольний клуб Агробізнес Волочиськ у 18 турі Першої ліги поступився харківському Металісту. Після поразки, Агробізнес пропустив на другу сходинку команду з Харкова, а сам спустився на третю позицію у турнірній таблиці.
  • Футбольний клуб Агробізнес Волочиськ у 17 турі Першої ліги здобув вольову перемогу над МФК Кристалом. Гра проходила на стадіоні харків'ян.
  • Агробізнес Волочиськ у чвертьфіналі Кубка України здобув перемогу над Шахтарем. У півфіналі колектив з Хмельниччини гратиме проти київського Динамо.