ФК "Агробізнес" Волочиськ на домашньому стадіоні програв "ВПК-Агро"

ФК "Агробізнес" Волочиськ на домашньому стадіоні програв "ВПК-Агро" Фото: ФК Агробізнес

Футбольний клуб "Агробізнес" на домашньому стадіоні "Юність" за два матчі до завершення сезону Першої ліги поступився команді з Дніпропетровської області "ВПК-Агро". Матч завершився з рахунком 1:2.

Перед матчем "Агробізнес" знаходився на четвертій сходинці і мав усі шанси зайти у трійку лідерів, які борються за вихід в УПЛ. ВПК-Агро у турнірній таблиці займав 10 місце.

Матч розпочався позитивно для господарів поля. Вже на першій хвилині гравцям "Агробізнеса" вдалося реалізувати момент. Півзахисник волочисців протягнув м'яч правим флангом, прокинув суперника та прострілив у штрафну ВПК-Агро. М'яч вдалося прийняти гравцю "Агробізнеса", але стоячи спиною до воріт, зумів зробити скидку на товариша по команді, який вдарив у напрямку воріт. У моменті не обійшлося без рикошетів, м'яч зіткнувся з ногою захисника, і парашутиком залетів у створ воріт. Воротар, реагуючи на удар стрибнув в кут рамки, але не зміг відбити м'яч після рикошету. 1:0.

Після голу матч трохи стабілізувався,. Господарі поля більше контролювали м'яч, але забити у першому таймі не вдалося ні "Агробізнесу", ні ВПК-Агро.

Другий тайм розпочався майже аналогічно, як перший. Забити через хвилину після початку тайму гравцям з Дніпропетровської області. Гості реалізували стандартне положення.

Пізніше господарі поля знову пропустили з стандартного положення. Після подачі з штрафного першим на м'ячі був захисник "Агробізнеса", який вибив головою на суперника, той в дотик віддав пас верховий пас і знову отримав м'яч та завдав удару по воротах. Воротар навіть не стрибнув за м'ячем. 1:2

До кінця матчу Агробізнес створював навалу на ворота суперника, але навіть маючи 100 відсотковий момент господарі поля не змогли змінити рахунок матчу.

Голи: Черненко 1 хвилина, Куліш 46 хвилина, Тищенко 65 хвилина.

• Команда "Агробізнес" за матч нанесла 29 ударів, а ВПК-Агро всього 7. Після матчу "Агробізнес" залишився на четвертій сходинці, відстаючи від 3 місця на два очки. "ВПК-Агро" залишився на 10 сходинці.