Богдану Ступці встановлять пам'ятник і барельєф до 80-річчя з дня народження

Богдану Ступці встановлять пам'ятник і барельєф до 80-річчя з дня народження

Богдану Ступці встановлять пам'ятник і барельєф до 80-річчя з дня народження
Богдан Ступка

27 серпня 2021 року виповнюється 80 років з дня народження актора Богдана Ступки.

До роковин у парку біля театру імені Івана Франка буде встановлена скульптура актора, а поряд на будинку по вулиці Заньковецької - барельєф. Про це стало відомо під час зустрічі про перспективи розвитку кіноіндустрії в Україні, яка пройшла при участі президента Володимира Зеленського, міністра культури та інформполітики Олександра Ткаченка та представників українського кінематографу.

Окрім пам'ятника 27 серпня відбудеться концерт на честь Богдана Ступки. Президент запропонував 27 серпня в українських громадах за кордоном влаштувати ретроспективу фільмів за участю актора. Можливо, також це станеться в межах міжнародного кінофестивалю у Торонто.

Богдан Сильвестрович Ступка помер 22 липня 2012 року на 71 році життя. Він хворів на рак кісток і на фоні тривалого лікування стався серцевий напад. Під час прощання з актором 24 липня труну з тілом несли з театру Івана Франка Крещатиком, слідом йшов натовп людей, який аплодував.

Богдан Ступка хотів померти в один день зі своєю матір'ю Марією Ступкою, яка пішла з життя в ніч з 23 на 24 липня 2007 року.

Ступка - актор театру та кіно, лауреат Шевченківської премії - 1993 рік за головну роль у виставі "Тев'є-Тевель" за Шолом-Алейхемом, герой України.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант