У Кропивницькому розпочались змагання зі стрільби серед учнів

У Кропивницькому розпочались змагання зі стрільби серед учнів

У Кропивницькому розпочались змагання зі стрільби серед учнів
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому розпочалися міські відбіркові змагання з кульової стрільби серед учнів. Про це Суспільному розповів співорганізатор змагань Ігор Козуб. Їх влаштували на базі трьох шкіл: ліцею "Сокіл", Кущівської гімназії та школи №34.

Першого дня у тирі кропивницького ліцею "Сокіл" змагалися пів сотні школярів. Учасники повинні були влучити у мішень з відстані 15 метрів. Школярів інструктував лейтенант Української добровольчої армії, суддя змагань Дмитро Мірошник. "На змаганнях використовуються пневматичні гвинтівки. Кожному видають по три набої, є 30 секунд на виконання вправ".

Учасники змагань записували в журналі свої прізвища і виходили на лінію стрільби. Їх результати фіксували двоє суддів. По мішенях стріляли двоє школярів водночас.

У десятикласника Дениса Крайка результат 22 очки. "Влучив у "дев'ять", "вісім" і "п'ять". Дуже непоганий результат. Хочу вивчитися на офіцера і служити в лавах Збройних сил України".

Після міських змагань з кульової стрільби відбудуться обласні. Пів сотні школярів з усієї області перебуватимуть у таборі "Юний доброволець" з 5 по 15 липня у селі Триліси Олександрівського району. "Ми будемо залучати ще дітей: учнів старших класів із районів області. Ми будемо давати тактичну медицину. Потім вивчати зброю, і буде відпочинок для дітей. На табір виділені гроші: 85 % з обласного бюджету 85 % – це 42 тисячі, 15% – 8 тисяч, це за рахунок Української добровольчої армії", – сказав співорганізатор змагань Ігор Козуб.

Читайте також

Вибір редакції

На початок