Lego випустить перший райдужний набір на підтримку ЛГБТ-спільноти

Lego випустить перший райдужний набір на підтримку ЛГБТ-спільноти

Lego випустить перший райдужний набір на підтримку ЛГБТ-спільноти
Lego

Компанія Lego створила набір Everyone Is Awesome на підтримку ЛГБТ-спільноти. Він має з'явитися у продажу 1 червня.

До кольорів звичного веселкового прапора розробники додали блідо-блакитний, білий і рожевий, що представляють транс-спільноту, а також чорний і коричневий, щоб підкреслити розмаїття відтінків шкіри і походження ЛГБТК+ людей, передає The Guardian.

Майже всі фігурки не мають статі. Як пояснили у компанії, вони мають "виражати індивідуальність, залишаючись при цьому неоднозначними". Виняток - фіолетова фігурка зі стилізованим перукою, яка натякає на артистів чоловічої статі, які переодягаються в одяг жіночої статі.

Як зазначив автор сету дизайнер Метью Ештон, від початку він розробив набір для себе.

"Я переїхав в офіс, тому хотів, щоб в цьому просторі було щось, що відображало б мене і ЛГБТК + спільноту, частиною якого я є", - сказав Ештон.

Він зазначив, що набір привернув увагу і став цікавим іншим людям.

"Часто ЛГБТК+ люди не відчувають себе поміченими, особливо корпораціями. Тут багато розмов та мало дій. Так що це схоже на гучну заяву. Люди подивляться на таку компанію, як Lego - компанію, яку вони люблять, і подумають: "Гей, якщо це нормально для Lego, то, може бути, і для мене теж", — розповів один з прихильників Lego Флінн ДеМарко.

Що відомо

  • Збільшення прав і захисту ЛГБТ спільноти сприяє економічному розвитку. Так вважає об’єднання компаній Open For Business, яке оприлюднило результати нового дослідження в Україні "Економічний аналіз інклюзії спільноти ЛГБТ+ у Центральній і Східній Європі".
  • Посольства 25 держав та делегації Європейського Союзу і дорадчої місії Європейського Союзу висловили занепокоєння через дискримінацію ЛГБТ-спільноти в Україні.
  • Україна посіла 36 місце за рівнем забезпечення прав сексуальних меншин у Європі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок