Збільшення прав ЛГБТ спільноти сприяє економічному розвитку — дослідження

Збільшення прав ЛГБТ спільноти сприяє економічному розвитку — дослідження

Збільшення прав ЛГБТ спільноти сприяє економічному розвитку — дослідження
Facebook

Збільшення прав і захисту ЛГБТ спільноти сприяє економічному розвитку. Так вважає об’єднання компаній Open For Business, яке оприлюднило результати нового дослідження в Україні "Економічний аналіз інклюзії спільноти ЛГБТ+ у Центральній і Східній Європі".

Воно стосувалося взаємозв’язку ЛГБТ спільноти й економічного зростання, особливостей впровадження корпоративної політики, дружньої до ЛГБТ, на підприємствах різного масштабу та впливу підтримки з боку бізнесів й організацій громадянського суспільства в Україні.

"Правозахисники та бізнес-спільнота давно потребують дослідження, яке б проливало світло на економічні втрати України через дискримінацію ЛГБТ+. Я переконаний, що дослідження Open For Business стане корисним для всіх, хто виступає за відсутність дискримінації на робочому місці", – заявив активіст і працівник ГО "Точка опори ЮА" Тимур Левчук.

За результатами дослідження, дискримінація ЛГБТ+ дорого коштує Україні й іншим країнам регіону. Водночас автори повідомили, що інклюзія може стати каталізатором значного економічного зростання.

Дослідники також дійшли висновків, що збільшення прав і захисту ЛГБТ+ на 10%, згідно з показниками F&M Global Barometers у зазначених країнах, призводить до збільшення ВВП на душу населення на 3 100 євро (103 822,37 грн).

Також виявилось, що економічно розвинутіші країни мають кращі результати щодо прав ЛГБТ спільноти.

Дослідники зазначили, що країни центральної та східної Європи втрачають можливості іноземних інвестицій через усвідомлену дискримінацію ЛГБТ, а кваліфіковані працівники залишають регіони з надією працювати в більш відкритих суспільствах;

Також з'ясувалося, що компанії, які підтримують ЛГБТ, перевершують своїх конкурентів.

Що відомо

  • Посольства 25 держав та делегації Європейського Союзу і дорадчої місії Європейського Союзу висловили занепокоєння через дискримінацію ЛГБТ-спільноти в Україні.
  • Україна посіла 36 місце за рівнем забезпечення прав сексуальних меншин у Європі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок