Мінкульт запустив безплатний онлайн-курс з української мови

Мінкульт запустив безплатний онлайн-курс з української мови

Мінкульт запустив безплатний онлайн-курс з української мови Суспільне Карпати

Міністерство культури на базі Освітнього хабу міста Києва презентувало безоплатний мультимедійний курс "Сучасна українська мова", що створений на базі “Українського правопису” 2019 року. Про це міністр культури Олександр Ткаченко повідомив у своєму Facebook.

За словами міністра, у його розробці використовували ігрові механіки, що дозволяють бути максимально залученим у процес і краще засвоїти правила – йдеться про формати сторітелінгу, квестів, тестів тощо.

"Популяризація української мови – один із ключових пріоритетів національної безпеки України. Саме популяризація дозволяє лагідно українізовувати наше суспільство. Переконаний, що курс "Сучасна українська мова" сприятиме цьому", – додав міністр.

Курс складається з трьох модулів:

  • Мова та мовлення
  • Правопис
  • Ділова мова

У кожному модулі свої головні герої, які завдяки отриманим знанням та навичкам досягають своєї мети в опануванні української.

Мінкульт запустив безплатний онлайн-курс з української мови

Інформація, що використана у цій навчальній програмі, взята з інтернет-порталів, словників, довідників та з власного практичного досвіду експертів.

Автори курсу: літературознавиця та викладачка, кандидатка філологічних наук Олена Даниліна та кураторка навчальних програм Освітнього Хабу Ірина Рудика.

Пройти курс "Сучасна українська мова" можна за посиланням.

Нагадаємо, що Уряд на засіданні 19 травня схвалив концепцію програми розвитку української мови до 2030 року. За нею українська мова як державна буде застосовуватись в усіх сферах суспільного життя.

Читайте також

Міжнародний день рідної мови. Що ми знаємо про українську

В Україні можуть створити Музей української мови

"Як вони не бачать, що це дійсно цікаво". Велике інтерв'ю з письменницею Оксаною Луцишиною

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше