WarnerMedia і Discovery оголосили про злиття для створення нового медіахолдингу

WarnerMedia і Discovery оголосили про злиття для створення нового медіахолдингу

WarnerMedia і Discovery оголосили про злиття для створення нового медіахолдингу

Американська медіакомпанія Discovery, Inc. і корпорація WarnerMedia (належить AT&T) домовилися про злиття. Про це йдеться на сайтах обох холдингів.

У межах угоди акціонери AT&T отримають 71% акцій нової компанії, ще 29% дістанеться акціонерам Discovery. Сума угоди становить $43 млрд, її планують закрити в середині 2022 року.

Новий медіахолдинг буде володіти однією з найбільших бібліотек відеоконтенту у світі – майже 200 тисяч годин різних програм. Компанія також отримає права на більш ніж 100 популярних брендів, зокрема HBO, Warner Bros., Discovery, CNN, Cartoon Network, Eurosport, Animal Planet і багато інших.

На тлі новин про злиття цінні папери Discovery на торгах Нью-Йоркської біржі злетіли на 17,9% (до $42 за акцію). Акції AT&T подорожчали на 4,5% – до $33,7. Злиття WarnerMedia і Discovery дозволить їм зміцнити свої позиції на ринку стрімінгових сервісів і дозволить поборотися з такими медіагігантами, як Netflix і Disney.

WarnerMedia і Discovery оголосили про злиття для створення нового медіахолдингу

Майбутній платформі будуть належати права на фільми й телепередачі Warner Bros (зокрема, "Друзі" і "Теорію великого вибуху"), HBO ("Гра престолів"), а також реаліті-шоу Discovery про природу, кулінарію тощо.

Злиття має стати рятівним виходом з кризи, в якій останні часи перебуває WarnerMedia. Раніше студія Warner Bros. повідомила, що випустить всі фільми свого виробництва водночас у кінотеатрах і на стрімінговому сервісі HBO Max.

  • На це відреагували відомі режисери та діячі індустрії. За словами Крістофера Нолана, режисера "Начало" і "Тенет", у Warner Bros. не розуміють, що втрачають, і в рішенні компанії немає жодного економічного сенсу. Режисер вважає, що "навіть випадковий інвестор з Уолл-стріт побачить різницю між підривом процесів і дисфункцією".
  • 10 грудня режисер фільмів "Той, що біжить по лезу 2049" і "Дюна" Дені Вільнев написав емоційний лист у кіновиданні Variety, у якому ретельно пояснив, чому не згоден з рішенням компанії з випуску фільмів одночасно в кінотеатрах і на стрімінг-платформі HBO Max.
  • Як повідомляє Variety, компанія WarnerMedia разом з AT&T запустили платформу HBO Max у США в травні 2020 року. У 2021 році сервіс планують запустити в Латинській Америці та країнах Європи. Однак поки що сервіс не доступний на території України.

Читайте також

Соціальна дистанція і вакцина від кризи. Що трапилося з кіно у 2020 році

Крістофер Нолан, Джуд Лоу та інші заявили британському уряду, що кіно стоїть "на межі прірви"

Він зробив модними дивні речі: чому варто дивитися ретроспективу Девіда Лінча

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше