Ткаченко заявив про розблокування будівництва Музею Революції Гідності

Ткаченко заявив про розблокування будівництва Музею Революції Гідності

Ткаченко заявив про розблокування будівництва Музею Революції Гідності УНІАН

Національний музей Революції Гідності і німецьке архітектурне бюро "Kleihues+Kleihues" домовилися про передачу музею авторських майнових прав на реалізацію архітектурного проєкту на алеї Героїв Небесної Сотні в столиці. Про це міністр розповів у своєму Telegram-каналі.

"На жаль, даний крок значно затягнувся, проте прагнемо надолужити втрачений час. Революція Гідності – сучасна історія України", – написав міністр.

На процес розблокування будівництва проєкту вплинуло німецьке архітектурне бюро "Kleihues+Kleihues".

За словами генерального директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні — Музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла, далі почнеться підготовка до тендеру на визначення генерального проєктувальника.

Пошивайло пояснив, що Музей повністю запустять в роботу не раніше, ніж за п'ять років. З 2022 року можуть почати будівельні роботи, що триватимуть два роки, до відкриття першої черги. У 2026 році весь Музей за прогнозами буде зданий в експлуатацію.

Нагадаємо

  • 19 листопада 2020 року столичні правоохоронці зранку обшукали квартиру директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла.
  • За даними Суспільного, правоохоронці розслідують схему щодо розкрадання понад 100 мільйонів гривень, виділених на облаштування та благоустрій меморіалу Небесної сотні.
  • 20 листопада біля будівлі СБУ в Києві активісти вимагали припинити обшуки у представників Музею Революції Гідності.
  • 23 листопада 2020 року правоохоронці і експерти з Київського науково-дослідного інституту судових експертиз зранку прийшли на територію меморіалу і музею з новою перевіркою. Директор музею підкреслив, що "сприяє неупередженому, повному і швидкому розслідуванню".

Читайте також

Міністр культури оголосив про початок будівництва музею Революції Гідності

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше