Учні музичної школи Дніпра зіграли з оркестром Військово-повітряних сил США

Учні музичної школи Дніпра зіграли з оркестром Військово-повітряних сил США

Учні музичної школи Дніпра зіграли з оркестром Військово-повітряних сил США Суспільне Дніпро

Учні Дніпровської дитячої музичної школи №6 імені Володимира Скуратовського зіграли з оркестром Військово-повітряних сил США в Європі та вибороли місце у фіналі проєкту UNIQUE & UNITED PROJECT в рамках міжнародного конкурсу Sunny Clarinets Festival 2021. Вони взяли участь у проєкті, який мав об'єднати таланти зі Східної, Центральної та Західної України.

Викладач музичної школи Максим Нестеренко розповідає, що діти репетирували онлайн. Займалися щодня протягом двох тижнів. Грали різні версії мелодії «Фантастичні ритми» братів Гершвін. Це, каже, дало його вихованцям хороший досвід саме у джазовому напрямку.

"Мелодія була дуже непроста. Вона підібрана дуже складно, особливо для музичної школи. Вона орієнтована напевно вже на студентів більше", – сказав викладач.

Учні музичної школи Дніпра зіграли з оркестром Військово-повітряних сил СШАСуспільне Дніпро

Учні музичної школи Дніпра зіграли з оркестром Військово-повітряних сил США

У фіналі музичного конкурсу Sunny Clarinets Festival з оркестром Військово-повітряних сил США зіграли десятеро учнів музичної школи №6. Тимур Халілов – один з них. Розповідає, на трубі він грає вже 10 років, але виступити на одній сцені з іноземними колегами вдається нечасто.

"Цікавий цей конкурс тим, що дуже мало в нас джазових саме конкурсів, присвячених джазовій музиці. Цей був особливим, тому можна було зіграти й джазову композицію і спробувати імпровізувати та почути, як це повинно бути", – сказав музикант.

Фінал конкурсу проходив 7 травня онлайн. За словами викладача Максима Нестеренка, для вихованців школи було корисним отримати відгук від іноземних колег.

Читайте також

Прикарпатський саксофоніст зіграє у фіналі Sunny Clarinets Festival 2021

Досліджує свій рід. У Кривому Розі відкрили виставку аргентинського художника українського походження

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше