МФК "Прикарпаття" здобуло навесні першу перемогу

МФК "Прикарпаття" здобуло навесні першу перемогу Facebook/Руслан Марцінків

МФК "Прикарпаття" перемогло команду з Кременчука "Кремень" у межах чемпіонату України у Першій лізі 21-го туру. Гра відбулася в Івано-Франківську. Про це повідомляють у пресслужбі футбольного клубу.

"Прикарпаття" не перемагало протягом шести матчів ще з листопада минулого року. Франківці були на межі зони вильоту, тому їм необхідно було набирати залікові пункти.

МФК "Прикарпаття" здобуло навесні першу перемогуFacebook/Руслан Марцінків

Кременчуцька команда впродовж п'яти матчів не здобувала перемог також з листопада 2020-го року.

Господарі перший тайм виграли. Іванофранківці вели всю першу половину тайму і на 33-й хвилині скористалися фолом бразильського легіонера Антоніо Сантоса, який підчепив у своєму штрафному Семотюка. Пенальті реалізував Роман Барчук – 1:0. До перерви господарі притиснулися до своїх воріт, але зуміли їх захистити.

Після перерви особливо нічого не змінилося, гра проходила в середньому темпі. Іноді гості володіли ініціативою, але не змогли її реалізувати. У підсумку "Прикарпаття" здобуває дуже важливу перемогу над конкурентом.