ФК "Прикарпаття" поступилося "Ниві" – франківці опинилася у зоні вильоту

.

Футбольний клуб "Прикарпаття" програв тернопільській "Ниві" з рахунком 2:1. Матч відбувся 24-го квітня у Тернополі. Його провели у межах 23-го туру Першої ліги України, пише Суспільне Карпати.

Першими рахунок відкрила тернопільська команда. На 36-й хвилині зустрічі голом відзначився Ігор Семенина. Після передачі у штрафний майданчик він відправив м’яча у верхній кут воріт.

У другому таймі франківці зрівняли рахунок. На 65-й хвилині, після розіграшу кутового, головою забив Роман Барчук.

ФК "Прикарпаття" поступилося "Ниві" – франківці опинилася у зоні вильоту.

За 10 хвилин до завершення поєдинку "Нива" вийшла вперед. Із кута поля навісив Ігор Семенина – передачу прийняв Сергій Кисленко і головою відправив м’яча у ворота. Перемога "Ниви" з рахунком 2:1.

Тернопільська команда здобула три очки і випередила "Прикарпаття" у турнірній таблиці. Франківці із 18-ма балами опинилися у зоні вильоту – 15 місце.

Наступний матч команда зіграє 30-го квітня проти "Миколаєва".