Чернігівська «Десна» зіграла внічию проти полтавської «Ворскли»

. Фото - ФК "Десна"

Сьогодні, 5 травня, в рамках 25 туру УПЛ чернігівська «Десна» на виїзді з рахунком 1:1 зіграла проти полтавської «Ворскли».

На 18-ій хвилині м’яч у ворота Євгена Паста забив гравець «Ворскли» Олів’є Тілль. Уже у другому таймі, на 54-ій хвилині, Андрій Гітченко зрівняв рахунок, забивши у ворота полтавців.

З 86-ї хвилини «Ворскла» грала у меншості: другу жовту, а відтак – вилучення, отримав Наджиб Якубу.

До фінального свистка рахунок залишився незмінним – 1:1.

Нині на рахунку «деснянців» 38 очок. Команда посідає п'яте місце турнірної таблиці, яке наразі дає їй можливість грати в кваліфікації Ліги конференцій УЄФА. Одразу за «Десною» розмістилася полтавська «Ворскла», яка має на рахунку теж 38 очок.

Наступну гру чернігівська команда проведе 9 травня у Маріуполі, де зіграє з місцевою однойменною командою. Це буде останній тур Української Прем’єр-ліги.