Меган Маркл написала дитячу книгу про свого сина та принца Гаррі

Меган Маркл написала дитячу книгу про свого сина та принца Гаррі

Меган Маркл написала дитячу книгу про свого сина та принца Гаррі AP

Меган Маркл написала свою першу дитячу книгу про стосунки між батьками та синами. Вона називається The Bench ("Лава"), а прототипом головного героя став її чоловік – принц Гаррі.

Меган зізналася, що ідея книги виникла у неї після вірша, який вона написала для принца Гаррі у його перший День батька, два роки тому. Ця історія розповідає особливий зв'язок між батьком і сином очима матері.

"Сподіваюся, кожна сім'я зможе знайти в "Лавці" щось схоже на своє життя, як ця книга схожа на життя моєї сім'ї", – додала герцогиня.

Ілюстрації для книги створив художник Крістіан Робінсон.

"Крістіан використав теплі тони та дивовижну акварельну техніку, щоб показати м'якість, теплоту і комфорт, властиві тим міцним і надійним зв'язкам, які існують між сином і батьком, до якого прошарку суспільства вони б не належали. Це було дуже важливо для мене", – розповіла авторка.

Як видно з перших ілюстрацій, рудоволосий головний герой книги у військовій формі візуально дуже нагадує принца Гаррі.

Аудіоверсію цієї історії озвучить сама Меган Маркл. Книга вийде у США 8 червня.

Що відомо

Меган Маркл та принц Гаррі продовжують шукати нові способи для самореалізації та заробітку. Після того, як пара вирішила скласти з себе офіційні обов'язки королівської родини, їм доводиться забезпечувати себе самотужки.

Раніше стало відомо, що подружжя підписало контракт з NETFLIX. Їхній перший проєкт для онлайн-стрімінгу вже встигли анонсувати. Це документальний серіал про проєкт "Ігри нескорених", які у 2014 році заснував принц Гаррі. Герцог Сассекський сам його спродюсує та з'явиться в кадрі.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше