"Альянс" з Сумщини зіграв внічию в матчі чемпіонату України з футболу

"Альянс" з Сумщини зіграв внічию в матчі чемпіонату України з футболу ФК "Альянс"

У Сумах 30 квітня відбувся матч 24-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. На стадіоні "Ювілейний" "Альянс" з Липової Долини приймав "Авангард" з Краматорська.

Гра завершилася результативною нічиєю: фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:1. У першому таймі гості вийшли уперед: на 36-тій хвилині ударом з пенальті рахунок у грі відкрив Максим Єрмоленко. У другому зрівняв його гравець "Альянсу" Ярослав Сидоренко, на 51-й хвилині.

Після цього матчу "Альянс" вийшов на сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату України. Підопічні Юрія Ярошенка мають 34 очки після 23 матчів.

• У Сумах зіграли матчі чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
  • На Сумщині відкрили футбольний сезон матчем за Кубок Геннадія Свірського.
  • Двоє сумчан вибороли медалі на світовому онлайн турнірі з паракарате.
  • Третя літня Гімназіада України з дзюдо стартувала у Сумах: участь беруть понад 200 спортсменів.
  • У Сумах відбулася ХVI Універсіада України з дзюдо.
  • Учасники з Сумщини здобули медалі на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації.
  • Самбісти Сумщини змагались на чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів.
  • У Сумах зіграли матчі третього туру чемпіонату України з хокею на траві.
  • Команди Сумщини зіграли в аматорському чемпіонаті України з футболу.